Predaj: Novostavby rodinných domov – Harmony Homes Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj moderné novostavby rodinných domov v projekte Harmony Homes v obci Bezenye.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2222 €/m²

Zabehnutá Gastro prevádzka + budova pod hodnotou (196 000 €)

Reality Vlkanová

Reštauračné priestory | Vlkanovská | 223 m²

GERONIMO – ZABEHNUTÁ PREVÁDZKA NA PREDAJ Kompletný gastro biznis + nehnuteľnosť

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

196,000 € 879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna vila so súkromím len pár minút od centra Zvolena

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 186 m²

EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zvolen

599,990 € 3226 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované -samostatný RD s garážou pri centre mesta

Reality Senec

Rodinný dom | 120 m²

Ak hľadáte príjemný samostatný RD s garážou v centre Senca, tak tu je ponuka : len 3 min. pešo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

285,000 € 2375 €/m²

Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE | MODERNÉ 3-PODLAŽNÉ DOMY S TERASOU A GARÁŽOU

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 196.98 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 3-podlažné rodinné domy, ktoré spájajú modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

Predaj nadrozmerného 3 izbového bytu v Martine-Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Štvrť Čajkovského | 82 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný trojizbový byt o vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2183 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Ležiachov, 1940m2

Reality Ležiachov

Pozemok pre rodinné domy | 1,940 m²

Na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením – Ležiachov, okres Martin Ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ležiachov

92,000 € 47 €/m²

Na predaj rodinný dom v Sučanoch

Reality Sučany

Rodinný dom | 115 m²

Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sučany

Cena dohodou

Predaj veľkometrážneho 6 izb. rodinného domu s bazénom v centre Rovinky

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatných stojaci 6-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rovinka

519,900 € 1575 €/m²

EXKLUZÍVNE | Dizajnový 2-izbový byt s terasou, garážou a nízkymi nákladmi

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 56 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe, ktorý spája modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

329,900 € 2875 €/m²

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Novostavba 1 izbový byt s terasou 49 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,200 € 2427 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

Predaj Vysoké Tatry - 2 izbový apartmán 60 m2 s veľkou zasklenou terasou.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

TOP – CITY vo Vysokých Tatrách – Horný Smokovec, (3 km od Starého Smokovca a 7 km od Popradu a

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

184,000 € 2733 €/m²

Novostavba - 4 izbový, samostatne stojaci bungalov blízko Bratislavy

Reality Báč

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Báč

280,000 € 2800 €/m²

Rekreačný pozemok Papradno

Reality Papradno

Rekreačný pozemok | Papradno | 2,831 m²

Predáme mierne svahovitý rekreačný pozemok v Papradne. Nachádza sa neďaleko Koliby Papradno

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko, pekný dom s garážou 90 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj jednoposchodový dom s garážou. Dom je postavený na pozemku o výmere 300

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3750 €/m²

Chorvátsko, pekný 2 izbový apartmán.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj je dvojizbový apartmán nachádzajúci sa v tichej časti ostrova Vir. Apart

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 3233 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie