Novostavba 1 izbový byt s terasou 49 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,200 € 2427 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Chorvátsko, pekný dom s garážou 90 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj jednoposchodový dom s garážou. Dom je postavený na pozemku o výmere 300

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3750 €/m²

2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Nie každý byt v pôvodnom stave ponúka dobrý základ na rekonštrukciu. Tento 2-izbový tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,000 € 3241 €/m²

Chorvátsko, pekný 2 izbový apartmán.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj je dvojizbový apartmán nachádzajúci sa v tichej časti ostrova Vir. Apart

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 3233 €/m²

REZERVOVANÉ | NÁDHERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV NABITÝ TECHNOLÓGIAMI | NOVÁ ŠTVRŤ OBCE GYŇOV | 742m2 POZEMOK

Reality Gyňov

Rodinný dom | Malogyňovská | 135 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v novej časti obce Gyňov, l

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gyňov

399,999 € 2963 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - Štýlový dom v srdci prírody v Erdőhorváti (TOKAJ)

Reality Erdőhorváti

Rodinný dom | Maďarsko | Erdőhorváti | VVV

Nehnuteľnosť s atmosférou, ktorú si zamilujete. Dom v Erdőhorváti v Maďarsku, v objatí takmer n

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Erdőhorváti

116,000 € 1289 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 4 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 125m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 125 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

425,500 € 3404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ BYT DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 96m² + BALKÓN | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT SKVELÝ NA INVESTÍCIU | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 39 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj 1 izbový byt skvelý ako investičná príležitosť na vy

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jednoizbový byt, Jesenná ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Silver Real ponúka investičná príležitosť v centre Košíc – zariadený 1‑izbový byt s nájomcom H

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

155,000 € 5167 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 2864m2 VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | VSTUP Z DVOCH STRÁN | ABOVSKÁ UL, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská | 2,864 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj skvelý investičný pozemok s rodin

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM LEN 15 KM OD KOŠÍC | POZEMOK 1 501 m2 | NIŽNÁ MYŠĽA

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Slivková | 350 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj veľký rodinný dom, kt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

290,000 € 829 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT E

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,072 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám novostavbu rodinného domu - Sliač Rybáre

Reality Sliač

Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²

V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sliač

395,000 € 2182 €/m²

Gazdovský dom s väčším pozemkom - Kopernica - nová cena

Reality Kopernica

Rodinný dom | Kopernica | 180 m²

V obci Kopernica okr. Žiar n. Hronom ponúkam na predaj gazdovský dom s väčším pozemkom 2.200 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kopernica

109,900 € 611 €/m²

Novostavba rodinného domu (177 m2 dom, 590 m2 pozemok) s garážou a okrasnou záhradou.

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Bazová | 160 m²

Sú miesta, kde bývate. A potom sú miesta, kde konečne vypnete. Po rokoch práce, povinností, st

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

309,900 € 1937 €/m²

Víkendový raj na Ružíne-celoročná chata

Reality Veľký Folkmar

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Hľadáte únik z mesta, kde stačí len prísť a užívať si pokoj? Ponúkame na predaj krásnu chatu v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Folkmar

85,000 € 1417 €/m²

Apartmány v Rakúskych Alpách, lokalita Sölden, hotel Secret

Reality Sölden

Apartmán | Rakúsko | Sölden | Windau

Popis nehnuteľnosti Obytná plocha- 63 - 155 m2 Užitková plocha- m2 Počet izieb- 1 - 4 Poč

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sölden

825,618 € 13105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VYNIKAJÚCI 2,5-izb. DOM V MÉRE – PO REKONŠTRUKCII

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | xxx

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčšina cesty z Košíc po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Méra

99,500 € 1106 €/m²

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

HOMreal.sk | Moderný rodinný dom v obci Chtelnica – ideálne bývanie bez kompromisov

Reality Chtelnica

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2022, ktorý je pripravený na

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

260,000 € 1300 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie