Tehlový zrekonštruovaný 3 izbový byt - Bulvár - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Bulvár | 59 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

180,000 € 3051 €/m²

Rodinný dom,130 m2,garáž Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 638 €/m²

Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

Garsónka | Hliny 6 | 24 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

120,000 € 5000 €/m²

4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÝ 3iByt 87m2+záhrada 82m2+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada 82m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ 3-izbový byt (57,8m2)+balkón (3,5m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

3 izbový byt | - | 64 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (57,8,8m2) s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

127,500 € 1992 €/m²

2-izbový byt (56,4m2)+záhradka (50m2) Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

2 izbový byt | - | 56.4 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 2-izbový bezbariérový tehlový byt (56,4m2) so

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

128,208 € 2273 €/m²

Rodinný dom v obci Ostrý Grúň s pozemkom a záhradou 4462m2

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | - | 125 m²

Salea Váš partner v realich ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v tichej a krásnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

59,990 € 480 €/m²

Dom pri jazere - 4 izbová novostavba Trstice- Znížená cena

Reality Trstice

Rodinný dom | Pri jazere | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trstice

225,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 izbový rodinný dom v Šali + menší domček pre rodičov

Reality Šaľa

Rodinný dom | Šaľa | 150 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rodinný dom 5 izbový v meste Šaľa. Rodinný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Pozemok o výmere 632 m2 Lužianky, pri Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 632 m²

SaleA- Váš partner v relitách Vám ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu o vý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

41,000 € 65 €/m²

APARTMÁNOVÝ DOM - 4 APARTMÁNY + WELLNESS - TERCHOVÁ

Reality Terchová

Apartmánový dom | Vrátňanská cesta | 350 m²

Vyhľadávaný apartmánový dom v Terchovej na predaj – investícia alebo spoločné rodinné bývanie.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Terchová

799,000 € 2283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj - Vidiecky dom, Chalupa k.ú. Borský Svätý Jur, Tomky - EXPISreal

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Tomky | 60 m²

Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

99,000 € 1650 €/m²

Žilina-Bôrik HOMESTAR 4-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Žilina

4 izbový byt | - | 132 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt (byt 132 m2 + ter

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

459,000 € 3477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BÁNOVÁ - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 260 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

427,000 € 1642 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok, 650m2, Tureň, okres Senec

Reality Tureň

Pozemok pre rodinné domy | Tureň | 650 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok pre rodinný dom o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tureň

149,500 € 230 €/m²

Slnečný rodinný dom, 121 m2, garáž, Pastovce, okr. Levice

Reality Pastovce

Rodinný dom | - | 121 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pastovce

84,990 € 702 €/m²

MOŽNÁ DOHODA! Rodinný dom, 130 m2, Lok, okr. Levice

Reality Lok

Rodinný dom | - | 130 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lok

53,990 € 415 €/m²

ŽILINA HÁJIK - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRE RD - VÝMERA 788m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | - | 788 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

97,000 € 882 €/m²

Pozemok na chatu s krásnymi výhľadmi – Zádubnie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Pod Adamovcom | 400 m²

Predstavujeme vám rekreačný stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou – 400 m² v krásnom prostre

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 163 €/m²

Predáme stavebný pozemok v obci Svederník o výmere 1205 m2

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

118,000 € 98 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie