PREDAJ, krásny rovinatý stavebný pozemok 997 m2, priamo v lese, Tomky

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 997 m²

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " V zastúpení

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,500 € 70 €/m²

1 izbový byt - Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²

Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

100,000 € 3476 €/m²

PINKREAL- Predaj rozľahlý, slnečný pozemok pri lese a potoku

Reality Hradište

Iný poľnohosp. pozemok | - | 10,680 m²

PINKREAL - Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v katastrálnom území obce Hradište. Mi

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

66,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Jablonka o výmere 773m2.

Reality Jablonka

Rekreačný pozemok | Hlavná | 773 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pozemok v obci Jablonka o celkovej výmere

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

15 €/m2 15 €/m2

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - Garsónka / širšie centrum / 17 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Garsónka | - | 17 m²

Na predaj ponúkame garsonku s celkovou výmerou 17 m², ktorá sa nachádza na prízemí bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

45,000 € 2647 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska ulica | 76 m²

Koval reality - Predaj 3-izbového bytu s balkónom v Nitra – Klokočina. V inzeráte sú použité fo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,000 € 2145 €/m²

POZEMOK 14.796 m2, Horné Trhovište (Hlohovec)

Reality Horné Trhovište

Pozemok pre rodinné domy | - | 14,796 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 pozemky (na LV orná pôda) o rozlohe 14796 m2 vo výlučnom vlastníctve v

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horné Trhovište

295,920 € 20 €/m²

Na predaj pozemok - záhrada vhodný aj ako investícia

Reality Blatná na Ostrove

Záhrada | Blatná na Ostrove | 2 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na predaj pozemok – záhradu s rozlohou 2 269

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Nitre, lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská ulica | 619 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 619 m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

108,990 € 176 €/m²

Rodinný dom v srdci Svätého Jura

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²

PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

749,000 € 2140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s pozemkom len pár minút od Bratislavy

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Hauptstrasse

Hypo Consulting Reality predstavuje príjemný rodinný dom so záhradou a garážou v obci Wolfsthal

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

330,000 € 2245 €/m²

Nevšedná nehnuteľnosť na rekreáciu, alebo trvalé bývanie v podhorí Malých Karpát.

Reality Lošonec

Chalupa, rekreačný domček | Lošonec | 636 m²

Rich REALITY ponúka v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavb

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izb. rodinný dom, garáž a 30a pozemok | Moldava

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 110 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

164,990 € 1500 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj krásny slnečný pozemok v TOP lokalite Moldavy n/B

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Svätého Rócha | 636 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 636 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

76,320 € 120 €/m²

ODSTÚPENIE PREVÁDZKY RÝCHLEHO OBČERSTVENIA V CENTRE PREŠOVA

Reality Prešov

Reštauračné priestory | - | 41 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku v centre Prešova, ktorá generuje návratnosť investície p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

59,000 € 1439 €/m²

Investícia alebo víkendový byt v srdci Horehronia

Reality Pohorelá

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vým

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

79,000 € 1317 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Na predaj dom len 130m od mora a pláže na ostrove Pag v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj bytový dom na ostrove Pag- Novalija. Má rozlohu 2

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

535,000 € 1978 €/m²

Chorvátsko - Na predaj apartmán 3x spálňa na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Má výmeru 85,7 m2 pozo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 3000 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Luxus, pokoj a príroda na dosah v Semmering

Reality Semmering

Apartmán | Rakúsko | Semmering | -

Exkluzívny apartmán po kompletnej rekonštrukcii v srdci rakúskeho Semmeringu Luxus, pokoj a pr

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Semmering

277,000 € 3693 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie