Žilina-Bôrik HOMESTAR 4-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Žilina

4 izbový byt | - | 132 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt (byt 132 m2 + ter

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

459,000 € 3477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BÁNOVÁ - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 260 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

427,000 € 1642 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dvojizbový byt v projekte Srdce Grobu, 49 m2, novostavba

Reality Veľký Grob

2 izbový byt | - | 49 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka moderné a nadčasové bývanie v projekte Srdce Grobu, ktorý

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľký Grob

117,700 € 2402 €/m²

Pozemok v obci Jablonka o výmere 773m2.

Reality Jablonka

Rekreačný pozemok | Hlavná | 773 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pozemok v obci Jablonka o celkovej výmere

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

15 €/m2 15 €/m2

Znížená cena! Skvelá investičná príležitosť! Pozemok s rozlohou až 2142 m2 so všetkými IS, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 2,142 m²

Sale-A, Váš partner v realitách, ponúka na predaj veľký pozemok v Slovenskom Grobe. Pozemok má

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

370,000 € 173 €/m²

Exkluzívna novostavba, lokalita, špičková kvalita, 9 apartmánov s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Exkluzívna novostavba v Zatone – Len 100 metrov od mora! Inteligentné domy, panoramatické výhľ

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

387,000 € 4500 €/m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m²) so strešnou terasou na ostrove Vir!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

250,000 € 3125 €/m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Na predaj dom len 130m od mora a pláže na ostrove Pag v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj bytový dom na ostrove Pag- Novalija. Má rozlohu 2

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

535,000 € 1978 €/m²

Chorvátsko - Na predaj apartmán 3x spálňa na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Má výmeru 85,7 m2 pozo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 3000 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Chorvátsko na predaj: Apartmán len 200 m od mora na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne bývanie alebo dovolenkovú nehnuteľnosť v blízkosti pláže? Nové Bývanie RK vám

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 3295 €/m²

Chorvátsko - Novostavba 250m od mora a krásnej pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4444 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom hoteli v meste Batumi, bazén na streche hotela

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom na streche a súkromnou pláž

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 3000 €/m²

Investičný pozemok v meste Sečovce

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,200 m²

Využite skvelú investičnú príležitosť! Ponúkame Vám na predaj atraktívny investičný pozemok v

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

25 €/m2 25 €/m2

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

Luxus, pokoj a príroda na dosah v Semmering

Reality Semmering

Apartmán | Rakúsko | Semmering | -

Exkluzívny apartmán po kompletnej rekonštrukcii v srdci rakúskeho Semmeringu Luxus, pokoj a pr

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Semmering

277,000 € 3693 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investícia alebo víkendový byt v srdci Horehronia

Reality Pohorelá

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vým

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

79,000 € 1317 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový priestor s atmosférou v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Obchodné priestory | Školská | 83 m²

V centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice ponúkame na predaj jedinečný komerčný priestor o výmer

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Rajecké Teplice

188,614 € 2272 €/m²

Pozemok na chatu s krásnymi výhľadmi – Zádubnie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Pod Adamovcom | 400 m²

Predstavujeme vám rekreačný stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou – 400 m² v krásnom prostre

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 163 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie