1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,588 € 2856 €/m²

Nevšedná nehnuteľnosť na rekreáciu, alebo trvalé bývanie v podhorí Malých Karpát.

Reality Lošonec

Chalupa, rekreačný domček | Lošonec | 636 m²

Rich REALITY ponúka v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavb

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardná nehnuteľnosť v krásnom tichom prostredí Malých Karpát.

Reality Lošonec

Rodinný dom | Lošonec | 636 m²

Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izb. rodinný dom, garáž a 30a pozemok | Moldava

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 110 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

164,990 € 1500 €/m²

1 izbový byt - Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²

Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

100,000 € 3476 €/m²

PINKREAL- Predaj rozľahlý, slnečný pozemok pri lese a potoku

Reality Hradište

Iný poľnohosp. pozemok | - | 10,680 m²

PINKREAL - Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v katastrálnom území obce Hradište. Mi

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

66,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v Krasňanoch Slanec => Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horska | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

659,000 € 3923 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj - Lokalita - Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Staničná 114/31 | 478 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj Pozemok v obci Mokrance:

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

130,000 €/m2 130000 €/m2

Predaj 4 izbový bungalov s pozemkom 663 m2 v obci Vydrany

Reality Vydrany

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária Butterfly-reality s hrdosťou ponúka na predaj nádherný 4-izbový bungalov v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vydrany

239,000 € 2390 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom len pár minút od Bratislavy

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Hauptstrasse

Hypo Consulting Reality predstavuje príjemný rodinný dom so záhradou a garážou v obci Wolfsthal

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

330,000 € 2245 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Spoločnosť THE PARTNERS Vám ponúka na predaj RD Moldava

Reality Mokrance

Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mokrance

Cena dohodou

Na predaj krásny slnečný pozemok v TOP lokalite Moldavy n/B

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Svätého Rócha | 636 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 636 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

76,320 € 120 €/m²

ODSTÚPENIE PREVÁDZKY RÝCHLEHO OBČERSTVENIA V CENTRE PREŠOVA

Reality Prešov

Reštauračné priestory | - | 41 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku v centre Prešova, ktorá generuje návratnosť investície p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Prešov

59,000 € 1439 €/m²

Garáž na predaj 18m², Jantárová, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

Garáž | Jantárová | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na skvelej adrese – Jantárová, Košice – JuhHľadáte vlastný parkovací alebo ú

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

23,000 € 1278 €/m²

Krásny pozemok v obci Remetské Hámre

Reality Remetské Hámre

Záhrada | - | 874 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v čarokrásnej prírode obce Remetské Hámre- ideálne miesto pre ch

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Remetské Hámre

23,500 € 27 €/m²

Tehlový 4- izbový byt blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | - | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 4 izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Michalovce

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Dúbravka 2-izbový, kompletne zrekonštruovaný, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj, 2 i apartmán 73 m2 v 4* Cascadas na Slnečnom Pobreží BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " Prestížny CA

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 1437 €/m²

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Veľký 4 - izbový byt širšie centrum REZERVOVANÉ!

Reality Žilina

4 izbový byt | Hlboká | 101 m²

Priestranný 4-izbový byt pri centre mesta o výmere 101 m² po kompletnej rekonštrukcii Ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

269,000 € 2663 €/m²

Rodinný dom,130 m2,garáž Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 638 €/m²

Slnečná zrekonštruovaná garsónka - Hliny 6 - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

Garsónka | Hliny 6 | 24 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

120,000 € 5000 €/m²

ŽILINA HÁJIK - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRE RD - VÝMERA 788m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | - | 788 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie