PREDAJ: 4-izbový rodinný dom (94 m²) v centre Rajky – dokončenie do štandardu na kľúč

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu, situovanú v pokojnej ulici p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena dohodou

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Rodinný dom Jacovce - znížená cena - predaj

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 669 m²

S potešením Vám predstavujem RD na predaj, ktorý pribudol exkluzívne do našej ponuky. Nachádza

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jacovce

235,000 € 351 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

3 izbový Apartmán v Chorvátsku 120 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2415 €/m²

Na predaj pozemok - 9225 m2 v obci Zliechov, okr. Ilava

Reality Zliechov

Lúka, pasienok | Zliechov | 9,225 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj vysporiadané pozemky v osobnom vlastníctve o celk

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

1.3 €/m2 1 €/m2

Rekreačný pozemok Papradno

Reality Papradno

Rekreačný pozemok | Papradno | 2,831 m²

Predáme mierne svahovitý rekreačný pozemok v Papradne. Nachádza sa neďaleko Koliby Papradno

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Vysoké Tatry - 2 izbový apartmán 60 m2 s veľkou zasklenou terasou.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

TOP – CITY vo Vysokých Tatrách – Horný Smokovec, (3 km od Starého Smokovca a 7 km od Popradu a

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

184,000 € 2733 €/m²

PREDANÉ: Chata v Bratislave pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň - Záhon | 18 m²

NA PREDAJ: chata v lokalite Bratislava - Zlaté piesky s výmerou pozemku 322 m2 a stavebným povo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 7222 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

REZERVOVANÝ - MODERNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA POVAŽSKEJ ULICI, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

Malý byt, veľký komfort – presvedčte sa sami o príjemnom bývaní. EQUILIBRIO real v spoluprá

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 5000 €/m²

Rezervované! Rodinný dom Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | 918 m²

Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

74,000 € 81 €/m²

Menší dom s veľkou dušou a panorámou – Füzérradvány

Reality Füzérradvány

Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | x

Sú miesta, ktoré si ťa získajú okamžite… Ticho, PRÍRODA, výhľady a autentická atmosféra, ktorú

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Füzérradvány

122,000 € 1743 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný dom v Abaújvári – bývanie hneď za hranicou

Reality Abaújvár

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújvár | .

​Hľadáte bývanie ihneď v pokojnom prostredí, ale potrebujete byť v Košiciach za 20 minút? Tento

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Abaújvár

159,900 € 1881 €/m²

Moderný dom v Tornyosnémeti za cenu menšieho bytu v Košiciach

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Hľadáte novostavbu s modernou dispozíciou len pár minút od Košíc a za cenu mestského bytu? Táto

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

169,000 € 1432 €/m²

Rodinný dom na peknom pozemku v Zdobe (Sady nad Torysou)

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | 133 m²

Pozemok 778 m² • Úžitková plocha 133 m² • Cena: 170 000 € Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

170,000 € 1278 €/m²

Výnimočné bývanie vo Füzérradvány s výhľadom na kaštieľ

Reality Füzérradvány

Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | -

Predstav si ráno s výhľadom na historický Károlyi kaštieľ, ticho, čistý vzduch a absolútny poko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Füzérradvány

122,000 € 1356 €/m²

Predaj 3+1 byt Kežmarok s balkónom ,66 m2.

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Lanškrounska | 66 m²

TOP – CITY EXLUZIVNE v Kežmarku na ul. Lanškrounska, ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

149,900 € 2271 €/m²

Pozemok s budovou – Hidasnémeti, 25 minút do Košíc

Reality Hidasnémeti

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hidasnémeti | vvv

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 471 m² nachádzajúci sa v obci Hidasnémeti (Maďarsko), len 2

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hidasnémeti

25,000 € 53 €/m²

Na predaj orná pôda 1154 m2 v obci Zliechov, okr. Ilava

Reality Zliechov

Orná pôda | Zliechov | 1,154 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj dva pozemky v osobnom vlastníctve o výmere 1154 m

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

6.7 €/m2 7 €/m2

Predám RD v tichej lokalite mesta Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Duklianska | 200 m²

Na hranici okresov Prievidza a Žiar n. Hronom v baníckom meste Handlová ponúkam na predaj posch

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Handlová

239,000 € 1195 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (776)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie