Rodinný dom, 120 m2, garáž, Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

58,990 € 492 €/m²

MOŽNÁ DOHODA! Rodinný dom, 130 m2, Nemčice, okr. Topoľčany

Reality Nemčice

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nemčice

210,000 € 1615 €/m²

Rodinný dom 140 m2, altánok, Ondrejovce, okr. Levice

Reality Ondrejovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ondrejovce

28,990 € 207 €/m²

5-izbový Bungalov 226m2 na pozemku 886m2. Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | u | 226 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša EXKLUZÍVNE do ponuky na predaj zánovný 5-izbový rodin

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 1367 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Klasický rodinný dom v mestskej časti Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Rodinný dom Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²

🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

420,000 € 2800 €/m²

Na predaj dom so záhradou na ostrove Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

278,000 € 1878 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir : Na predaj apartmán s galériou a záhradou – len 80 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený apartmán v bezprostrednej blí

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 2862 €/m²

Budova obchodu a služieb - Rosina

Reality Rosina

Objekt pre obchod | Rosina | 142 m²

Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb v obci Rosina. Nachádza sa pri hlavnej ceste na poz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Rosina

275,000 € 1937 €/m²

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 639 m2 pre rodinný dom Šaľa -ul. Kráľovská EXKLUZÍVNE

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská | 639 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u Nás na predaj pozemok o výmere 639 m2

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

105,000 € 164 €/m²

ZĽAVA: Nebytový priestor 13m2; Rudlovská cesta - BB; 8.100 €

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Rudlovská cesta | 13 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový priestor - sklad, pivnica v budove s pol

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

8,100 € 623 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Stav. pozemok 2999 m2; Mlynica; 269 000 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | IBV Slnečná | 2,999 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

269,000 € 90 €/m²

PREDAJ:STAV.POZEMOK S IS; 747 m2; Poprad - Mlynica; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 747 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s inžinierskymi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 179 €/m²

PREDAJ: RD inv. príležitosť Bystrá; 632 m2 pozemok; 252.700€

Reality Bystrá

Rodinný dom | Bystrá | 115 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrá

252,700 € 2197 €/m²

PREDAJ: STAV.POZEMOK S IS; 699 m2; Poprad - Mlynica; 135.000€

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 699 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

135,000 € 193 €/m²

PREDAJ: Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti starej Rajky – dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte pokojné bývanie v osvedčenej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj novos

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2663 €/m²

Predaj: Novostavby rodinných domov – Harmony Homes Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj moderné novostavby rodinných domov v projekte Harmony Homes v obci Bezenye.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2222 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Ležiachov, 1940m2

Reality Ležiachov

Pozemok pre rodinné domy | 1,940 m²

Na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením – Ležiachov, okres Martin Ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ležiachov

92,000 € 47 €/m²

Na predaj rodinný dom v Sučanoch

Reality Sučany

Rodinný dom | 115 m²

Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sučany

Cena dohodou

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom (94 m²) v centre Rajky – dokončenie do štandardu na kľúč

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu, situovanú v pokojnej ulici p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie