2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach, ktorý je ideálny pre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Priestor vhodný na podnikanie vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Reštauračné priestory | Vranov nad Topľou | 98 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj obchodný priestor vo Vranove nad Topľou nachádza sa v šir

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemyselný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 11,644 m²

PREDAJ – Priemyselný pozemok 11 644 m², Nitra - len 300 m od R1 Ponúkame Vám na predaj priemys

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Vonkajšie parkovacie státie Račany Bianco

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Pri vinohradoch | 10 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Rači. Ulica: Pri Vinohradoch, Račany Bian

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

12,000 € 1200 €/m²

P R E D A J 1,5-izb byt v novostavbe Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.8 m²

Butterfly-reality ponúka v zastúpení majitela na predaj kompletne zariadený 1,5 izbový byt na u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

213,900 € 6328 €/m²

Relax, šport a gastro pri Neusiedlerskom jazere

Reality Bratislava-Petržalka

Chalupa, rekreačný domček | - | 25.5 m²

Hľadáte oddych pre seba, rodinu a kamarátov? Príďte objaviť ideálne miesto pre váš relax! Ak t

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Petržalka

39,900 € 1565 €/m²

Baťovský dom pod vysokými Tatrami

Reality Svit

Rodinný dom | Sladkovičová | 100 m²

Centrum Real a Peter Tengy ponúkajú na predaj jedinečný "baťovský" rodinný dom s nezameniteľným

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

Tehlový 4-izb.dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový tehlový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celková úžitková p

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

254,900 € 1893 €/m²

KYSAK rovinatý pozemok s chatkou v v blízkosti obce

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | - | 381 m²

MH Real Vám ponúka na predaj chatku s pekným rovinatým pozemkom neďaleko Košíc, v katastrálnom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

25,200 € 66 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok pre rodinný dom (komplet inžinierske siete) - Nová Dubnica, Medové lúky, Hrušková ulica - 720 m2

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Hrušková | 720 m²

NEWDAY Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s kompletnými inžinierskými sieťami, kde s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

145 €/m2 145 €/m2

CHRASTNÉ - 3 rovinaté pozemky Pekná lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 734 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 stavebné pozemky v obci Chrastné, iba 12 km

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

117,260 € 160 €/m²

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Pozemok obec Nálepkovo, časť Zahájnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Nálepkovo, časť Zahájnica, okres Gelnica. Mierne svahovitý p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

SENIAKOVCE - stavebný pozemok 577 m² Nová lokalita

Reality Seniakovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 577 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Seniakovce, iba 12 km

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Seniakovce

72,240 € 125 €/m²

Novinka
Novinka

Stávebné pozemky 450m2 - 767m2 - Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Hospodarska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj pekné stavebné pozemky v novej rezidenčnej štvrti v meste Šaľa s možnosť

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Dvojpodlažná rekreačná chata v obci Kaluža

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj priestrannú dvojpodlažnú chatu so samostatným apartmánom v obci Kaluža,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

215,000 € 860 €/m²

Rodinný dom v obci Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Topoľčianky | 106 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj (malebnom prírodnom prostredí horného Požitavia na úpätí p

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčianky

139,500 € 1316 €/m²

Investičný pozemok v Beladiciach

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,210 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, časť P

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

320,000 € 52 €/m²

Pozemok 2421 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 2,421 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozemok

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

180,000 € 74 €/m²

Na predaj nová betónová garáž spolu s pozemkom v Bratislave

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | - | 18 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj úplne novú, modernú, odolnú, betónovú garáž,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

29,900 € 1661 €/m²

Investičný pozemok v obci Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 1,642 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj vo veľmi atraktívnej oblasti obce Veľké Úľany na preda

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

70 €/m2 70 €/m2

Pozemok na predaj Matúškovo - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 37,199 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 37.199m2 vedený ako ostatná plocha

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

577,000 € 16 €/m²

VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly za hotelom Encián | 196 m²

Rich REALITY ponúka LUXUS , ktorý dýcha prírodou. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nerobí kompromi

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj rodinný dom Nitrianske Pravno časť Solka, pozemok 815 m2

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | - | 150 m²

Hľadáte pokoj a priestor? Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania v Nitrianskom Pravn

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

159,900 € 1066 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie