Rodinný dom | Tvrdošovce | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Tvrdošovce. Plo
97,000 € 571 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget
Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou 80 m² nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej l
120,000 € 1500 €/m²
Garáž | - | 60 m²
TOP CITY realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame na predaj nadrozmernú garáž vo Vysokých Ta
Cena dohodou
Iný poľnohosp. pozemok | - | 19,328 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 19 328
50,000 € 3 €/m²
Rodinný dom | 1,164 m²
💥VM REALITY ponúka na predaj vidiecky rodinný dom s veľkým pozemkom v osobnom vlastníctve, nach
116,000 € 100 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 98 m²
Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v meste Nové Zám
349,900 € 3570 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
VMREALITY ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m² v časti Košúty 2. Byt sa nach
160,000 € 2388 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Hľadáte priestor, ktorý spája pohodlie rodinného bývania s možnosťou podnikania? Tento priestra
350,000 € 1944 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
Solidreal ponúka exkluzívne na predaj – 3 izbový priestranný udržiavaný byt na ulici Hanojská,
195,000 € 2671 €/m²
3 izbový byt | - | 78 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Ťahanovce, ulica Maďarská. Má v
210,000 € 2692 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 951 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 investičné pozemky s výmerou 951 m², určené pre IBV, nachád
72 €/m2 72 €/m2
Rodinný dom | Krajná | 350 m²
Imperium RK Vám ponúka na predaj sympatický 4 izbový rodinný dom v Šamoríne časť Mliečno ,posta
312,000 € 891 €/m²
3 izbový byt | - | 74 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento moderný 3-izbový byt v lokal
174,990 € 2365 €/m²
Rodinný dom | Hrušková | 165 m²
V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hruškovej ulici pre Vás pripravujeme pokračovanie výsta
359,600 € 2179 €/m²
Rodinný dom | Taliansko
Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk
234,000 € 1279 €/m²
4 izbový byt | - | 97 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 4-izbo
154,990 € 1598 €/m²
3 izbový byt | - | 59 m²
3-izbový byt s parkovaním, nízkymi nákladmi a vlastným kúrením Lehnice – Veľký Lég | 59 m² | Ce
134,990 € 2288 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 139 m², situovaný n
175,000 € 1259 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
TOP CITY realitná kancelária pripravuje na predaj dva trojizbové byty v Kežmarku. Byt č. 1: S
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný domček v Košice- okolie, Medzev vzdialen
145,000 € 1318 €/m²
Záhrada | - | 550 m²
Solideral ponúka exkluzívne na predaj záhradu v obci Debraď o výmere 550m2. Nachádza sa mimo
20,000 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.
139,000 € 396 €/m²
Rodinný dom | Pánska | 415 m²
Jakubašeková Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom na 21 árovom rovinatom pozemku v mestskej
199,500 € 578 €/m²
3 izbový byt | - | 80 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome
123,000 € 1538 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.