Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget
Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou 80 m² nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej l
120,000 € 1500 €/m²
Garáž | - | 60 m²
TOP CITY realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame na predaj nadrozmernú garáž vo Vysokých Ta
Cena dohodou
Rodinný dom | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj jednoposchodový dom s garážou. Dom je postavený na pozemku o výmere 300
330,000 € 3750 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj je dvojizbový apartmán nachádzajúci sa v tichej časti ostrova Vir. Apart
139,000 € 3233 €/m²
Lúka, pasienok | Zliechov | 9,225 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj vysporiadané pozemky v osobnom vlastníctve o celk
1.3 €/m2 1 €/m2
Rodinný dom | Maďarsko | Abaújvár | .
Hľadáte bývanie ihneď v pokojnom prostredí, ale potrebujete byť v Košiciach za 20 minút? Tento
159,900 € 1881 €/m²
Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | -
Predstav si ráno s výhľadom na historický Károlyi kaštieľ, ticho, čistý vzduch a absolútny poko
122,000 € 1356 €/m²
Rodinný dom | Bazová | 160 m²
Sú miesta, kde bývate. A potom sú miesta, kde konečne vypnete. Po rokoch práce, povinností, st
309,900 € 1937 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 872 m²
Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p
34,008 € 39 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Hľadáte priestor, ktorý spája pohodlie rodinného bývania s možnosťou podnikania? Tento priestra
350,000 € 1944 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 139 m², situovaný n
175,000 € 1259 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
TOP CITY realitná kancelária pripravuje na predaj dva trojizbové byty v Kežmarku. Byt č. 1: S
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 85.27 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 4-izbový byt s parkovacím m
253,900 € 2978 €/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 300 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny rodinný dom v tichej
249,000 € 830 €/m²
3 izbový byt | - | 74 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento moderný 3-izbový byt v lokal
174,990 € 2365 €/m²
Rodinný dom | Pánska | 415 m²
Jakubašeková Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom na 21 árovom rovinatom pozemku v mestskej
199,500 € 578 €/m²
3 izbový byt | - | 80 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome
123,000 € 1538 €/m²
Rodinný dom | Areal - Jazero Vojka | 70 m²
Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu murovaného bungalovu v súkromnom areáli, súčasťou ktoréh
199,500 € 2850 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
Solidreal ponúka exkluzívne na predaj – 3 izbový priestranný udržiavaný byt na ulici Hanojská,
195,000 € 2671 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný domček v Košice- okolie, Medzev vzdialen
145,000 € 1318 €/m²
Záhrada | - | 550 m²
Solideral ponúka exkluzívne na predaj záhradu v obci Debraď o výmere 550m2. Nachádza sa mimo
20,000 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.
139,000 € 396 €/m²
3 izbový byt | - | 78 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Ťahanovce, ulica Maďarská. Má v
210,000 € 2692 €/m²
Rodinný dom | Hrušková | 165 m²
V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hruškovej ulici pre Vás pripravujeme pokračovanie výsta
359,600 € 2179 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.