Komfortné bývanie v dvojgeneračnom 4 izbovom dome -Šamorín.

Reality Šamorín

Rodinný dom | Krajná | 350 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj sympatický 4 izbový rodinný dom v Šamoríne časť Mliečno ,posta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

312,000 € 891 €/m²

TOP CITY | NA PREDAJ: MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT - KEŽMAROK

Reality Kežmarok

3 izbový byt | - | 74 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento moderný 3-izbový byt v lokal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

174,990 € 2365 €/m²

Rodinný dom 4 izb. s garážou B | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hruškovej ulici pre Vás pripravujeme pokračovanie výsta

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,600 € 2179 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - San Canzian d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

234,000 € 1279 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA TOP CITY | PRIESTRANNÝ 4IZBOVÝ BYT SPIŠSKÁ BELÁ

Reality Spišská Belá

4 izbový byt | - | 97 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 4-izbo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Belá

154,990 € 1598 €/m²

3-izbový byt, vlastné kúrenie, parkovanie v cene

Reality Lehnice

3 izbový byt | - | 59 m²

3-izbový byt s parkovaním, nízkymi nákladmi a vlastným kúrením Lehnice – Veľký Lég | 59 m² | Ce

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lehnice

134,990 € 2288 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný zrekonštruovaný rodinný dom len pár minút od obce Rajka.

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 139 m², situovaný n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

175,000 € 1259 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ: DVA 3-IZBOVÉ BYTY - KEŽMAROK

Reality Kežmarok

3 izbový byt | - | 70 m²

TOP CITY realitná kancelária pripravuje na predaj dva trojizbové byty v Kežmarku. Byt č. 1: S

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

1 € 0 €/m²

Príjemný rodinný dom s obrovským pozemkom 15 árov, Ke-okolie

Reality Medzev

Rodinný dom | - | 110 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný domček v Košice- okolie, Medzev vzdialen

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Medzev

145,000 € 1318 €/m²

Záhrada Debraď 550m2, Košice- okolie

Reality Debraď

Záhrada | - | 550 m²

Solideral ponúka exkluzívne na predaj záhradu v obci Debraď o výmere 550m2. Nachádza sa mimo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Debraď

20,000 € 36 €/m²

Rovinatý pozemok, vhodný na výstavbu RD, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

139,000 € 396 €/m²

Predaj rodinného domu v Dlhej Lúke pri Bardejove

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 415 m²

Jakubašeková Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom na 21 árovom rovinatom pozemku v mestskej

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bardejov

199,500 € 578 €/m²

Predaj 3 izbového bytu 80 m2 so záhradkou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | - | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 1538 €/m²

Jazero Vojka - bungalov

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Areal - Jazero Vojka | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu murovaného bungalovu v súkromnom areáli, súčasťou ktoréh

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

199,500 € 2850 €/m²

3-izbový byt 20 min od Bratislavy za top cenu

Reality Lehnice

3 izbový byt | - | 59 m²

🔥 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM ZA CENU, ZA KTORÚ V BRATISLAVE NEKÚPITE ANI GARZÓNKU 📍 Lehnice – V

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lehnice

134,990 € 2288 €/m²

Rodinný 4-izbový byt s nízkymi nákladmi, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

Predaj | 4-izbový byt s nízkymi nákladmi a park. miestom

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 85.27 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 4-izbový byt s parkovacím m

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

253,900 € 2978 €/m²

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÁ TEPLICA

Reality Spišská Teplica

Rodinný dom | Budovateľská | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny rodinný dom v tichej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišská Teplica

249,000 € 830 €/m²

Na predaj 3-i byt v obľúbenom Petržalskom Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova 1584/1 | 72 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výmere 72m2, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3540 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ APARTMÁN - HREBIENOK REZORT STARÝ SMOKOVEC

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 42 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj tento moderný apartmán krásny a ko

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 9286 €/m²

Stavebné parcely na predaj , Domaša - časť Eva/Holčíkovce

Reality Holčíkovce

Rekreačný pozemok | - | 434 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne pozemoky Holčíkovce - časť Eva len 15

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Holčíkovce

69,900 € 161 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izb. byt - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 65 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

144,900 € 2229 €/m²

Na predaj investičný apartmánový dom - Podhájska

Reality Podhájska

Apartmánový dom | - | 424 m²

Kancelária realitné Očko vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

268,900 € 634 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou , Banská Bystrica - Suchý Vrch

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | - | 28 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou ,vo vyhľadávanej lokalite Bans

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

34,900 € 1246 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie