2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²
F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b
409,000 € 5437 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc
395,500 € 3324 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -
Hľadáte novostavbu s modernou dispozíciou len pár minút od Košíc a za cenu mestského bytu? Táto
169,000 € 1432 €/m²
Iný stavebný pozemok | Očovská cesta | 2,107 m²
Vo východnej časti obce nad hlavnou cestou, mimo záplavovej zóny ponúkam na predaj potencionáln
19 €/m2 19 €/m2
Rodinný dom | Zlatníky | 370 m²
REZERVOVANÉ Veľký rodinný dom rozdelený na dve plnohodnotné bytové jednotky v krásnej podh
Cena dohodou
Rodinný dom | Rybany | 250 m²
Do ponuky práve pribudol veľký 6 izbový kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Rybany. Pr
179,000 € 716 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Horné Ozorovce | 7,120 m²
Realitný maklér Jozef Miksa Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok vhodný na stavbu v meste Bán
39 € 0 €/m²
Apartmán | Rakúsko | Sölden | Windau
Popis nehnuteľnosti Obytná plocha- 63 - 155 m2 Užitková plocha- m2 Počet izieb- 1 - 4 Poč
825,618 € 13105 €/m²
3 izbový byt | Pod lesom | 65.3 m²
ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v
225,000 € 3446 €/m²
3 izbový byt | - | 69 m²
REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 3-izbový byt s presnou výmerou 69,16 m², nachádzajúci sa na
Cena dohodou
3 izbový byt | Švermova 1615/29 | 68 m²
Predám slnečný kompletne zrekonštruovaný( v roku 2025) 3izbový byt na Švermovej ulici na Sihot
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | .
Dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach, KILOMETER ZA HRANICOU MILHOSŤ v obci Tornyosnémeti. Vzd
43,000 € 538 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Méra | xxx
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčšina cesty z Košíc po
99,500 € 1106 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 808 m²
RA Reality vám ponúkajú na predaj pozemok o rozlohe 808 m2 spolu s projektom a stavebným povole
120,900 € 150 €/m²
Rodinný dom | Nesvady | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový podpivničený poschodový rodinný dom v meste Nesvady. Plocha: ú
155,000 € 1292 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Chalupa vedená ako rodinný dom. Možnosť hypo úveru. ✅VMREALITY ponúka – rodinný dom vho
148,000 € 1233 €/m²
3 izbový byt | 110 m²
VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr
205,000 € 1864 €/m²
3 izbový byt | - | 120 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran
265,000 € 2208 €/m²
Rodinný dom | - | 200 m²
Ponúkame na predaj krásny, moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2022, ktorý je pripravený na
260,000 € 1300 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v
95,000 € 1056 €/m²
Rodinný dom | 4. Nový Svet | 135 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl
235,000 € 1741 €/m²
Rodinný dom | Tvrdošovce | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Tvrdošovce. Plo
97,000 € 571 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 951 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 investičné pozemky s výmerou 951 m², určené pre IBV, nachád
72 €/m2 72 €/m2
Rodinný dom | Krajná | 350 m²
Imperium RK Vám ponúka na predaj sympatický 4 izbový rodinný dom v Šamoríne časť Mliečno ,posta
312,000 € 891 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.