PREDANÉ: Chata v Bratislave pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň - Záhon | 18 m²

NA PREDAJ: chata v lokalite Bratislava - Zlaté piesky s výmerou pozemku 322 m2 a stavebným povo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 7222 €/m²

Rezervované! Rodinný dom Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | 918 m²

Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

74,000 € 81 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný dom v Tornyosnémeti za cenu menšieho bytu v Košiciach

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Hľadáte novostavbu s modernou dispozíciou len pár minút od Košíc a za cenu mestského bytu? Táto

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

169,000 € 1432 €/m²

Predaj pozemku v zastavanom území Zvolenskej Slatiny

Reality Zvolenská Slatina

Iný stavebný pozemok | Očovská cesta | 2,107 m²

Vo východnej časti obce nad hlavnou cestou, mimo záplavovej zóny ponúkam na predaj potencionáln

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

19 €/m2 19 €/m2

REZERVOVANÉ - Veľký RD s 2 byt. jednotkami na rovnom pozenku

Reality Zlatníky

Rodinný dom | Zlatníky | 370 m²

REZERVOVANÉ Veľký rodinný dom rozdelený na dve plnohodnotné bytové jednotky v krásnej podh

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zlatníky

Cena dohodou

6 izbový rodinný dom - Rybany

Reality Rybany

Rodinný dom | Rybany | 250 m²

Do ponuky práve pribudol veľký 6 izbový kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Rybany. Pr

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rybany

179,000 € 716 €/m²

Rozsiahly pozemok 7120m2 intravilán Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Horné Ozorovce | 7,120 m²

Realitný maklér Jozef Miksa Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok vhodný na stavbu v meste Bán

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

39 € 0 €/m²

Apartmány v Rakúskych Alpách, lokalita Sölden, hotel Secret

Reality Sölden

Apartmán | Rakúsko | Sölden | Windau

Popis nehnuteľnosti Obytná plocha- 63 - 155 m2 Užitková plocha- m2 Počet izieb- 1 - 4 Poč

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sölden

825,618 € 13105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ : 3i byt s balkónom;65,30 m2;Dolný Smokovec;225.000€+Dohoda

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Pod lesom | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

REZERVOVANÉ-3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom Uhrovec

Reality Uhrovec

3 izbový byt | - | 69 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 3-izbový byt s presnou výmerou 69,16 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Uhrovec

Cena dohodou

3i byt Trenčín - súkr.PARKOVISKO, SIHOŤ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Švermova 1615/29 | 68 m²

Predám slnečný kompletne zrekonštruovaný( v roku 2025) 3izbový byt na Švermovej ulici na Sihot

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Menší domček v Tornyosnémeti, 1km za hranicou

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | .

Dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach, KILOMETER ZA HRANICOU MILHOSŤ v obci Tornyosnémeti. Vzd

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

43,000 € 538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VYNIKAJÚCI 2,5-izb. DOM V MÉRE – PO REKONŠTRUKCII

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | xxx

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčšina cesty z Košíc po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Méra

99,500 € 1106 €/m²

Pozemok 808 m2 s projektom rodinného domu Varín

Reality Varín

Pozemok pre rodinné domy | - | 808 m²

RA Reality vám ponúkajú na predaj pozemok o rozlohe 808 m2 spolu s projektom a stavebným povole

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Varín

120,900 € 150 €/m²

Ponúkam na predaj RODINNÝ DOM Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový podpivničený poschodový rodinný dom v meste Nesvady. Plocha: ú

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nesvady

155,000 € 1292 €/m²

Na predaj rodinný dom chata Belá okres Martin

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | 120 m²

Chalupa vedená ako rodinný dom. Možnosť hypo úveru. ✅VMREALITY ponúka – rodinný dom vho

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

148,000 € 1233 €/m²

Predaj veľký byt v centre - vysoké stropy

Reality Martin

3 izbový byt | 110 m²

VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

205,000 € 1864 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V CENTRE POPRADU

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

HOMreal.sk | Moderný rodinný dom v obci Chtelnica – ideálne bývanie bez kompromisov

Reality Chtelnica

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2022, ktorý je pripravený na

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

260,000 € 1300 €/m²

Rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 90 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

95,000 € 1056 €/m²

Exkluzívne Predám 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU v novej ulici Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 4. Nový Svet | 135 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

235,000 € 1741 €/m²

Predám poschodový Rodinný dom v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Tvrdošovce. Plo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

97,000 € 571 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie