Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Štýlová chata v pokojnom prostredí – Poproč

Reality Poproč

Chata, drevenica, zrub | Poproč - Rúfus baňa | 80 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačnú nehnuteľnosť situovanú v nádhernom a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Poproč

93,000 € 1163 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu s výťahom len 100m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán na prvom poschodí moderného bytového domu, ktorý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 3701 €/m²

PREDAJ – Pozemok, k.ú. Popudinské Močidľany – EXPISreal

Reality Popudinské Močidľany

Rekreačný pozemok | Popudinské Močidľany | 2,105 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačného domč

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Popudinské Močidľany

29,500 € 14 €/m²

Predaj - Pozemok, orná pôda k.ú. Podbranč - EXPISreal

Reality Podbranč

Orná pôda | - | 7,125 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok v malebnej obci Pod

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podbranč

4 €/m2 4 €/m2

REZERVOVANÉ - Predáme 2 izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

REZERVOVANÉ - Predáme 2 izbový byt o výmere 54m2 v pôvodnom stave na Nábrežnej ulici v Kysucko

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

125,000 € 2315 €/m²

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická | ZNÍŽENÁ CENA 229 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4404 €/m²

2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach, ktorý je ideálny pre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

P R E D A J 1,5-izb byt v novostavbe Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.8 m²

Butterfly-reality ponúka v zastúpení majitela na predaj kompletne zariadený 1,5 izbový byt na u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

213,900 € 6328 €/m²

P R E D A J POZEMOK V TOMÁŠOVE NA TEHELNEJ ULICI

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Tehelná | 1,349 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK v Tomášove, na Telelnej ulici. Pozemok je určený na výstavbu rodinn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

180 €/m2 180 €/m2

MODERNÉ BÝVANIE SO ZÁHRADOU: Priestranný 3-izbový byt v Bošanoch

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 78 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom priestranného 3-izbového bytu v atrak

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STAŠKOV - REKREAČNÝ POZEMOK 1372m2

Reality Staškov

Iný stavebný pozemok | - | 1,372 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok v obci Staškov o rozlohe 1372 m2.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

85 €/m2 85 €/m2

Rodinný dom s väčším pozemkom - Vinosady

Reality Vinosady

Rodinný dom | Pezinská | 400 m²

PLATINUM REAL sro, ponúka z poverenia vlastníkov exkluzívne na predaj nehnuteľnosť - dvojgenera

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vinosady

398,000 € 995 €/m²

Na predaj Dom Sučany centrum 49m2

Reality Sučany

Mobilný dom | - | 90 m²

🔥 RODINNÝ DOM NA PREDAJ v centre Sučian Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Sučian situova

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sučany

139,000 € 1544 €/m²

Predaj parkovacieho státia Záhorska Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Bratislavská | 13 m²

PLATINUM REAL sro exkluzívne ponúka na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie státie v Záhorskej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

15,000 € 1154 €/m²

HORNÉ SALIBY-nadštandarné bývanie-8 izieb, sauna, vírivka, garáže, pozemok 1840 m2

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 470 m²

Ponúkame vám výnimočný nadštandardný rodinný viladom, ktorý sa nachádza v obci Horné Saliby. T

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

Pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia

Reality Veľké Revištia

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,297 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia. Dom je vhod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Revištia

39,900 € 17 €/m²

PREDAJ – slnečný stavebný pozemok s rozlohou 583m2, Kostolné Kračany časť Šipošovské Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | - | 583 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný, z dvoch strán oplotený pozemok vhodný na okamžitú výs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

69,000 € 118 €/m²

Vonkajšie parkovacie státie Račany Bianco

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Pri vinohradoch | 10 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto v Rači. Ulica: Pri Vinohradoch, Račany Bian

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

12,000 € 1200 €/m²

Moderné bývanie 3 izbový byt s vlastným vstupom Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom vkusného 3-izbového bytu, ktorý sa na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou a vlastným kúrením Skačany

Reality Skačany

3 izbový byt | - | 72 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort zrekonštruovaného priestoru s výhodami nízkych nákladov? M

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Skačany

92,900 € 1290 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 730 m²| POZEMOK – Viditeľnosť, dostupnosť, potenciál

Reality Senec

Komerčná zóna | - | 2,730 m²

Komerčný pozemok s výnimočnou viditeľnosťou pri D1 Pozemok s výmerou 2 730 m² sa nachádza v rá

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

650,000 € 238 €/m²

PREDAJ: Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti starej Rajky – dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte pokojné bývanie v osvedčenej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj novos

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2663 €/m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom (94 m²) v centre Rajky – dokončenie do štandardu na kľúč

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu, situovanú v pokojnej ulici p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Upresniť hľadanie