4 izbový rodinný dom 120m2 na pozemku 536m2 Topoľnica

Reality Topoľnica

Rodinný dom | o | 100 m²

Dom, kde sa ráno zobudíte do ticha, uvaríte si kávu a deti pustíte bezpečne na dvor. Miesto, kd

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

255,000 € 2550 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 730 m²| POZEMOK – Viditeľnosť, dostupnosť, potenciál

Reality Senec

Komerčná zóna | - | 2,730 m²

Komerčný pozemok s výnimočnou viditeľnosťou pri D1 Pozemok s výmerou 2 730 m² sa nachádza v rá

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senec

650,000 € 238 €/m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | BRATISLAVA – RUŽINOV (STARÉ ZÁHRADY) | KLÍMA | NÍZKE NÁKLA

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 5965 €/m²

Novinka
Novinka

REZEROVANÉ - 3 izbový byt Predaj Košice III Furča Charkovská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 67 m²

3 izbový Predaj Košice III Furča Charkovská rekonštrukcia loggia Ponúkame na predaj 3 izbový b

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

197,700 € 2951 €/m²

5-izbový Bungalov 226m2 na pozemku 886m2. Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | u | 226 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša EXKLUZÍVNE do ponuky na predaj zánovný 5-izbový rodin

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 1367 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v obci Lovča REZERVOVANÝ !

Reality Lovča

Rodinný dom | Lovča | 240 m²

Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lovča

145,000 € 604 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Spiegelsal- 4 izbový byt 93 m2 Trnava ul. Štefana Moyzesa s parkovacím miestom

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 93 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v lokalite Spiegelsal v Trnave

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2784 €/m²

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dvojzáhrada v Kráľovej nad Váhom pri Váhu o výmere 523 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | Záhradkárska oblasť | 523 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj dvojzáhradu v záhradkárs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

53,000 € 101 €/m²

Výborná cena Rodinný dom 5iz.1438m2, garáž, Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

208,500 € 1390 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

Kompletne zariadený nadštandardný 1-izbový apartmán – Gerlach Rezort

Reality Gerlachov

1 izbový byt | Pod poliankou | 29.29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový apartmán (1+KK) v projekte Gerlach Rezort. Apartmán sa predáva pln

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Gerlachov

147,900 € 5050 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT / TOP CENA | 67 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | - | 70 m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT | 67 m² + LOGGIA | TRENČÍN – JUH | Chcete si vytvoriť bývanie presne

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

131,500 € 1879 €/m²

NA PREDAJ_"TURŇA LIVING"_obnovený bytový dom_16 bytov_2 izbák_1. posch._55m2_98.000€

Reality Turňa nad Bodvou

2 izbový byt | Školská | 51.43 m²

POSLEDNÝ BYT K DISPOZÍCII ! VEĽMI PRIAZNIVÉ CENY. Výborný pomer ceny a kvality. INVESTORI POZOR

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Turňa nad Bodvou

98,000 € 1906 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánu 100m od mora - Sveti Filip Jakov v ponuke len u Nás

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v Sveti Filip i Jakov, v lokalite neďaleko Zadar

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

375,000 € 4076 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3644 €/m²

Rezervované -samostatný RD s garážou pri centre mesta

Reality Senec

Rodinný dom | 120 m²

Ak hľadáte príjemný samostatný RD s garážou v centre Senca, tak tu je ponuka : len 3 min. pešo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

285,000 € 2375 €/m²

Predaj veľký byt v centre - vysoké stropy

Reality Martin

3 izbový byt | 110 m²

VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

205,000 € 1864 €/m²

Exkluzívne Pozemok pre RD 793m2 Hrádok pri Piešťanoch

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 793 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

83,500 € 105 €/m²

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

2-izbový byt č 103 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 59.58 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,999 € 3357 €/m²

4 - izbový byt s veľkou terasou a garážou Hájik EXKLUZÍVNE

Reality Žilina

4 izbový byt | Mikovíniho | 132 m²

Krásny, slnečný 4-izbový byt v tehlovej bytovke v novej časti najmladšeho žilinského sídlisku

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

396,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok Skubín, okr.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | - | 704 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj POZEMOK, KTORÝ MÁ ATMOSFÉRU. SKUBÍN – BANSKÁ BYST

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

54,900 € 78 €/m²

Novostavby domov Horné Mýto - 7 min od Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Horné Mýto | 70 m²

STARS REALITY ponúka Developerský projekt Horné mýto, kde sa nachádzajú rodinné domy – novostav

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2700 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie