Chorvátsko, 100 metrov od mora, garsónka s terasou

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj garsónku v Chorvátsku na ostrove Vir, len 100 metrov od mora. Apartmán s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 4545 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA DOKONČENÁ NA KĹÚČ VRÁTANE KUCHYNSKEJ LINKY | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Seňa

229,000 € 2602 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Reality Mýtna

Apartmánový dom | Mýtna | 155 m²

Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Ne

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Mýtna

169,000 € 1090 €/m²

Predaj stavebný pozemok Žilina-Rosina

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v prímestskej časti Žilina-Rosina .Pozemok sa nachádza v za

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

Príjemný 2 izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Lúčna | 52 m²

REZERVOVANÉ Príďte na obhliadku krásneho 2-izbového bytu po rekonštrukcii na Dubničke.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1817 €/m²

4 izový byt, 151 m² - prispôsobíte si presne podľa seba

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 151 m²

„4 izový byt, 151 m², ktoré si prispôsobíte presne podľa seba“ Tento byt nekupujete pre to,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Pripravujeme predaj rod.dom Kláštor pod Znievom, okr.Martin

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | - | 1,067 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite ob

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

1 € 0 €/m²

Chorvátsko, luxusný Penthouse s krásnym výhľadom len 100 m

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený luxusný Penthouse - apartmán v obľúbenej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

300,000 € 3468 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 3 izbový exkluzívne apartmán v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazere

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

749,000 € 8322 €/m²

Predaj budovy pre obchod a služby centrum Senice

Reality Senica

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 1,231 m²

Ponúkame na predaj 4 podlažnú budovu ucenú pre obchod a služby v centre Senice – Hviezdoslavova

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Senica

870,000 € 707 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v obci Slovinky

Reality Slovinky

Rodinný dom | Hlavná ulica 282/33 | 74 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom s veľkou záh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovinky

60,000 € 811 €/m²

HOMreal.sk | Rodinný dom na predaj Malženice – veľký pozemok, garáž, ideálny na rekonštrukciu

Reality Malženice

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej obci Malženice, len pá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malženice

195,000 € 1950 €/m²

Exkluzívne na predaj– Šštýlová novostavba rodínného domu v Dunasziget

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Dunasziget, ideálny pre mil

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

165,000 € 2063 €/m²

REZERVOVANÉ | Krásny 3 izb. byt | ul. 28. októbra, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 67 m²

REZERVOVANÉ | Na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

178,420 € 2663 €/m²

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Spišský Štiavnik

Rodinný dom | - | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišský Štiavnik

219,990 € 1913 €/m²

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

EXKLUZÍVNY STAROMESTSKÝ BYT NA OBCHODNEJ — IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou výmerou 110 m² a dvomi balkónmi, situovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

Pozemok na predaj určený pre IBV v Lemešanoch 2069m2

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | 2,069 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj investičný pozemok s výmerou 2 069 m², určený pre IBV, nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

77 €/m2 77 €/m2

Chorvátsko, pekný Apartmán iba 100 m od mora pri Zadare

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

129,000 € 3564 €/m²

4-izbový byt 107 m², balkón, novostavba Kazanská

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Apartmán, 3i, s krásnym výhľadom na more, ostrov Vir.

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

F-1one reality Vám ponúka na predaj 3i, apartmán na južnej strane ostrova Vir s výhľadom na mor

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

283,000 € 4060 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

315,000 € 3380 €/m²

Luxusný 7-izbový dom po rekonštrukcii – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Lastovičková | 270 m²

Predaj priestranného 7-izbového domu po kompletnej rekonštrukcii – Veľký Meder Ponúkame na p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

399,990 € 1481 €/m²

Predaj 2 izbový byt v centre Prešova

Reality Prešov

2 izbový byt | - | 65 m²

Kancelária Realitné očko hľadá pre klienta 2-izbový byt v centre Prešova s balkónom do 150 000

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

150,000 € 2308 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie