Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | Nižné Kamence | 150 m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v obci Terchová s krásnym výhľadom na Sokolie.

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Terchová

330,000 € 2200 €/m²

1 izb.byt s 15m2 terasou+park.miesto, Rezidencia pri radnici

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 1 izbový

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

207,000 € 6900 €/m²

PODLUŽANY - dvojpodlažný rodinný dom / pozemok 1.897 m2

Reality Podlužany

Rodinný dom | - | 200 m²

Na predaj ponúkame priestranný dvojpodlažný, kompletne podpivničený rodinný dom nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podlužany

175,000 € 875 €/m²

Luxusná NOVOSTAVBA 2-izb. byt v top lokalite Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | - | 65 m²

STARS REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt v NOVOSTAVBE situovaný v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

239,000 € 3677 €/m²

1-izbový byt c 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,588 € 2951 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 160 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Budča. Ide o zachovalý, trojp

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Budča

199,900 € 1249 €/m²

BAČKOVÍK - rovinatý pozemok v zastavanom území 35 EUR/m²

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,804 m²

MH Real Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Bačkovík, 22 km od Košíc. Výmera pozemk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

35 €/m2 35 €/m2

Orná pôda o celkovej výmere 12.800 m2, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Jegenešská | 12,800 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 12 800 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

2 €/m2 2 €/m2

HOMreal.sk | Predaj jedinečného rodinného domu v srdci Trnavy – za historickými hradbami

Reality Trnava

Rodinný dom | Jeruzalemská | 180 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s originálnou architektúrou interiéru, ktorý vás prekv

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

590,000 € 3278 €/m²

Zabehnutá gastro prevádzka s kuchyňou, Bratislava 2, ZNÍŽNÁ CENA !

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Slovnaftská | 55 m²

V zastúpení prevádzkovateľa ponúkame na predaj formou odstúpenia zabehnutú, kopletne zariaden

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

27,000 € 491 €/m²

Pozemky na výstavbu RD, Jablonové (2079 m²) možnosť rozdelenia

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 2,079 m²

V zastúpení vlastníkov ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 079 m²

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

125 €/m2 125 €/m2

POPROČ - murovaná chata obkolesená prírodou

Reality Poproč

Chalupa, rekreačný domček | Oľšavská | 68 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj murovanú chatu ideálnu na relax, oddych alebo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poproč

85,000 € 1250 €/m²

ROZHANOVCE - Zrekonštruovaný RD iba 10 km od Košíc

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | 1. mája | 225 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Rozhanovce

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

349,900 € 1555 €/m²

PREDAJ POZEMOK RAJECKÉ TEPLICE

Reality Rajecké Teplice

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice | 1,467 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj pozemok v Rajeckých Tepliciach určený v územnom plá

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

75 €/m2 75 €/m2

Ponúkame Vám na predaj prerobený 1-izbový byt v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

1 izbový byt | Železničný rad | 41.7 m²

Podlahová plocha bytu : 41,7m2. Nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu. Podlaha: parkety, dlažba

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

63,000 € 1511 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM CENTRUM

Reality Žilina

Rodinný dom | Predmestská | 300 m²

Pozri video: https://www.youtube.com/watch?v=TM_IgIMz-To EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinn

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

495,000 € 1650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 1-izbový byt v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

1 izbový byt | Železničný rad | 41.7 m²

Podlahová plocha bytu : 41,7m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierk

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

55,000 € 1319 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Gradisca d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

179,000 € 869 €/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4317 €/m²

pozemok na výstavbu,581m2,Čermeľské prielohy, KE Sever

Reality Košice-Sever

Záhrada | Čermeľské prielohy | 581 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,000 € 136 €/m²

Nová cena!4i byt - 151 m2 -možnosť dokúpenia 2garáží-4 park

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²

NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ pozemku na komerčné využitie o výmere 2448m2 > Podunajské Biskupice ❇️

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | Svornosti | 2,448 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

320 €/m2 320 €/m2

Prémiový mezonet s wellness a súkromným dvorom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečný mezonetový byt s wellness zónou a priamym v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

Luxusný drevený houseboat 425 m² – Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | - | 425 m²

🛥️ Na predaj: Luxusný houseboat v švajčiarskom štýle – 425 m² | Vlčie hrdlo, Bratislava Cena:

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 753 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie