„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.7

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 64.05 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

220,800 € 3447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.11

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 60.12 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

174,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 €

REALITY COMFORT - Objekt s priestorom na realizáciu

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Cesta na Brús | 195 m²

Hľadáte objekt, ktorý má dušu, históriu a nekonečné možnosti? Predstavujeme vám nehnuteľnosť v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

69,900 € 358 €/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

REKREAČNÁ CHATA - ORAVSKÁ PRIEHRADA, okr. Námestovo

Reality Námestovo

Chata, drevenica, zrub | Pobrežie Oravskej priehrady | 200 m²

Rekreačná chata vo vyhľadávanej lokalite Oravskej priehrady má svoje jedinečné čaro. Svojou veľ

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Námestovo

376,480 € 1882 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ:STAVEBNÝ POZEMOK,KLOKOČINA-ŠÚDOL,ul.Antona Točíka (OKRES NITRA)

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Šúdolská | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný voľný pozemok nachádzajúci sa v tejto lokalite,ktorý je určený

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

398,000 € 153 €/m²

Predané Predaj garáže priamo na sídlisku Priekopa

Reality Martin

Garáž | Volgogradská | 18 m²

Ponúkam na predaj murovanú garáž o výmere 18 m² v Martine, mestská časť Priekopa, ideálne situo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Martin

26,000 € 1444 €/m²

Zariadený rodinný dom na predaj Vrútky, ul Lesná

Reality Martin

Rodinný dom | 250 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie, ktoré spája pohodlie, priestor a výbornú dostupnosť? Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Martin

349,000 € 1396 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izb bytu s predzáhradkou a altánkom Horný Hričov

Reality Žilina

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Tento priestranný 3-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3098 €/m²

Komfort a priestor: PREDAJ 3-izb byt po rekonštrukcii,Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

Ponúkam na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 85 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

3- Izb byt na predaj v novostavbe Horný Hričov

Reality Horný Hričov

3 izbový byt | 92 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Horný Hričov

285,000 € 3098 €/m²

Podnikateľský objekt v Mošovciach – pálenica, pohostinstvo aj ubytovanie v jednom

Reality Mošovce

Polyfunkčný objekt | Starý rad | 300 m²

Ponúkame na predaj zabehnutý podnikateľský objekt v obci Mošovce, ktorý sa nachádza na pozemku

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Mošovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma balkónmi Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Uzlovská | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 1927 €/m²

Predaj 5- izbový rodinný dom Priekopa, 1044 m2

Reality Martin

Rodinný dom | III. Kolónia | 250 m²

Tento dom na pozemku 1044 m2, postavený v roku 1972, s veľkým potenciálom je ideálnou voľbou pr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

Info v RK

Investičný pozemok na výstavbu rodinného domu Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 636 m²

Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu a predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

78,000 € 123 €/m²

EXKLUZÍVNE:PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU-NITRA,PRAMEŇ,ul.PRIEZRAČNÁ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 800 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v preferovanej lokalite KLOKOČINA-

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

„BYT | 2-izbový byt s balkónom a parkovaním | Certifikát A | Tehla | PB Mládežnícka"

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej novostavbe z roku 2019 na ulici Mládežnícka v Považs

Publikované: 14.04.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 11 €/m²

Investičný pozemok TURANY

Reality Turany

Orná pôda | 28,548 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok o rozlohe 28548 m², ktorý sa nachádza v meste Turany. Tento

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Turany

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj moderný bungalov s bazénom a altánkom v Martin – Priekopa

Reality Martin

Rodinný dom | M. Dulu | 90 m²

Ak hľadáte miesto na stretnutia pri bazéne či grilovaniu s rodinou a priateľmi , tento dom môž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

370,000 € 4111 €/m²

REZERVOVANÉ 3i byt s garážou – Turany

Reality Turany

3 izbový byt | Generála Fraňu | 70 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru? Máme pre vás atraktívnu ponuku – 3-izbový byt o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turany

129,900 € 1856 €/m²

EXKLUZÍVNE:PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI BELUŠA-MIESTNA ČASŤ PODHORIE (OKRES PÚCHOV)

Reality Beluša

Rodinný dom | Podhorie | 122.74 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom,ktorý bol v

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Beluša

225,000 € 1996 €/m²

Zariadený rodinný dom s bazénom a vírivkou Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | Lesná | 250 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vrútky

349,000 € 1396 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie