Veľmi dobre obrábaný vinohrad Modra, lokalita Líščie Stráne - 9,3 ára

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Líščie Stráne | 925 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad v Modre lokalita Líščie stráne, alebo Zadné Grefty. Vinohrad j

Publikované: 28.05.2020 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Modra

7,000 € 8 €/m²

Pozemok o veľkosti 4085 m2 vo vinohradoch lokalita Grefty, šírka 15 m

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Grefty | 4,085 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 4085 m2 v lokalite Grefty s výhľadom na Karpaty. Vedený je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

39,700 € 10 €/m²

Vinohrad Rača - lokalita Šinveg nad Peknou Cestou 15 árov, šírka 7 metrov

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Šinveg | 1,532 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad nad Peknou Cestou v Krasňanoch, v lokalite Šinveg. Vhodné aj ak

Publikované: 22.03.2022 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 31 €/m²

Obrábaný vinohrad 5 árov - 1 rad Modra králová, lokalita Dolné Trávniky

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Králová | 523 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Dolné Trávniky. Vinoh

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

5,200 € 10 €/m²

Predaj garáže pri Dvoch levoch- Špitálska ul., elektrika,14m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Špitálska | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Špitálskej ul. pri Dvoch levoch v Bratislava-Staré Mesto. Gará

Publikované: 09.02.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

33,500 € 2393 €/m²

Pozemok Bratislava Mokráň Záhon 695 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 695 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Bratislave – Ružinove, pri Zlatých pieskoch, lokalita Mokráň Záhon

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 345 €/m²

Budúci stavebný pozemok Čierna voda - Suché miesto 2, 476 m2, šírka 13m

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto | 476 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Chorvátsk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

53,000 € 111 €/m²

Pekný 3 izbový byt Gessayova ul., Petržalka 2/6

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Gessayovej ul. v Petržalke v Petržalke o veľkosti 69 m2 + 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3696 €/m²

Stavebný pozemok Modra - 597 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Dolná | 597 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 597 m2 v Modre – Malé hliny situovaný na slnečnom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Modra

158,000 € 265 €/m²

Rekreačný pozemok medzi Račou a Svätým Jurom, lokalita Bolnáre, šírka 15 m - 392 m2,

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Púchovská | 392 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnytý porast v katatrálnom území Vajnory, lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

5,800 € 15 €/m²

Orná pôda 68 árov v katastrálnom území Bernolákovo

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Triblavinská | 6,830 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na investičné/poľnohospodárske účely s výhľadom na Karpaty, v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

16,000 € 2 €/m²

Rodinny dom s pozemkom- Žabí Majer

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Žabí majer | 450 m²

Ponúkame Vám odstúpenie záhrady s rodinným domom - Žabí Majer Možnosťou odkúpiť pozemok do os

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

124,000 € 276 €/m²

Garáž, ul. Jura Hronca, odkúpený pozemok, elektrika, mont. jama

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Jura Hronca | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž na ul. Jura Hronca, v Bratislava-Dúbravka. Zastavaná pl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,750 € 2461 €/m²

Vinohrad 10 árov Modra Obrperky - Pod Holerungovou Hôlkou

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Horná | 998 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Obrperky - Pod Holerun

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

7,400 € 7 €/m²

Pozemok Rača - vedľa bufetu Optimisa - Púchovská ulica, vinohrad vhodný na záhradu, prístup z asfaltovej cesty

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Púchovská | 1,606 m²

Ponúkame na predaj pozemok, neobrábaný vinohrad vhodný na rekreačná záhradu veľa Bufetu Optimi

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

67,500 € 42 €/m²

Obrábaný vinohrad Svätý Jur, lokalita Nové Hory - 15 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Nové Hory | 1,472 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Nové Hory. Nachádza sa medzi Svätým Jurom

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

22,000 € 15 €/m²

Vinohrad Kamilková ulica Rača, šírka 10 m, 23 árov

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 2,285 m²

Ponúkame na vinohrad na Kamilkovej ulici v Rači Ide o západne orientovaný pozemok, s podielom

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

67,000 € 29 €/m²

Vinohrad Svätý Jur, smerom na Pezinok, lokalita Kolená - 8,3 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Nové Hory | 828 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Kolená. Nachádza sa medzi Svätým Jurom a

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

11,700 € 14 €/m²

Vinohrad Svätý Jur, v tvare trojuholníka, lokalita Nové Hory - 8,3 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Nové Hory | 830 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

11,600 € 14 €/m²

Orná pôda - 24.058 m2

Reality Nová Dedinka

Orná pôda | 24,058 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 parcely ornej pôdy, parcely reg. ´´E´´ o celkovej výmere 24.058 m2. Po

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

48,116 € 2 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinného domu - 475 m2, možnosť kúpy aj susedného pozemku

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 475 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v Kalinkove, v budúcej lokalite rodi

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Kalinkovo

69,000 € 145 €/m²

Investičný stavebný pozemok pre novú lokalitu rodinných domov Vrbovec, okr. Michalovce, 4962 m2,

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Vrbovec | 4,962 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Michalovciec v obci Vrbovec o výmer

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Pozemky na predaj Michalovce

385,000 € 78 €/m²

3 roky neobrábaný vinohrad Modra, lokalita Noviny - 6,6 ára, šírka 7 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Noviny | 660 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad v Modre lokalita Noviny. Vinohrad je 3 roky neobrábaný. Veľk

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

3,400 € 5 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 679 m2, cena vrátane sietí

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 679 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v lokalite Dombale I., Ivanka pri Du

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

236,000 € 348 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie