CREDA | predaj pozemok 2 478 m2, Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,478 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok so vzrastlou zeleňou a ovoc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

104,000 € 42 €/m²

CREDA | predaj komerčný pozemok, Nitra - Horné Krškany

Reality Nitra

Komerčná zóna | 1,007 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na viacúčelové podnikateľské využitie. P

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

170,000 € 169 €/m²

CREDA | predaj 1 776 m2 pozemok pri lese na výstavbu RD, Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

195,000 € 110 €/m²

CREDA | predaj komerčný areál, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Iný objekt | Výpalisko | 7,274 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný areál v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I/6

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 7 000 m2, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 7,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok pre retail 10 000 m2, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 10,000 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný objekt - reštaurácia 860 m2 , Šintava okres Galanta

Reality Šintava

Reštaurácia | Mierové námestie | 869 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj zabehnutú, ziskovú reštauráciu, ktorá sa nachádza v centr

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šintava

412,000 € 474 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok na bytovú výstavbu, Nitra, Wilsonovo nábrežie

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Wilsonovo Nábrežie | 884 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre na Wilsonovom nábreží. Na pozemk

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 233 €/m²

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 123,667 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 10,044 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | Villa Dagmara predaj 4-izb byt s terasou

Reality Nitra

4 izbový byt | Janka Kráľa | 103 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

415,000 € 4029 €/m²

CREDA | predaj budova so 4 bytovými jednotkami, Trenčín

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 930 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj budovu na námestí sv. Anny v krajskom meste Trenčín. Budo

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1183 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok, Nitra - Zobor, projekt Šindolka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

184,500 € 308 €/m²

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 26 000 m2, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 26,000 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 1,512 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

465,000 € 308 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok so stavebým povolením a IS, Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 969 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku je vydan

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

CREDA | bytový dom s 37 bytmi - hrubá stavba, Hlohovec, Nitrianska ul.

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL ponúka exkluzívne na predaj investičný projekt bytového domu v širšom centre H

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

600,000 € 273 €/m²

CREDA | predaj 8 000 m2 komerčný pozemok na ceste NR - ZM

Reality Nitra

Komerčná zóna | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný/priemyselný pozemok nachádzajúci sa na hlavnom ť

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

280,000 € 35 €/m²

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj priemyselný areál, Pezinok

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Šenkvická cesta | 7,491 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v meste Pezinok. -PRIEMYSELNÝ AREÁL-

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,850,000 € 380 €/m²

CREDA | predaj skladová hala s administratívou, Nitra, Murgašova ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | Murgašova | 2,008 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s administratívnou časťou stojaci na samo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,300,000 € 1145 €/m²

CREDA | predaj rozostavaný bytový dom, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj rozostavaný bytový dom na Nitrianskej ulici v Hlohovci.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

BÝVANIE PRI JAZERE - PHUKET, THAJSKO

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Projekt predstavuje moderné tropické bývanie v prestížnej lokalite Cherngtalay, len pár minút o

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

89,865 € 3328 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový rodinný dom Trenčín - Opatová, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

245,000 € 2042 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie