Predaj, pozemok vhodný ako odstavná plocha, parkovisko, Panónska cesta

Reality Bratislava-Petržalka

Komerčná zóna | Panónska cesta | 390 m²

V Petržalke na Panónskej ceste, v tesnej blízkosti hlavného ťahu, ponúkame na predaj pozemok be

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

79,600 € 204 €/m²

Vilka s privátnym mólom so vstupom do jazera, garážou, novostavba, Penati Golf Resort, Senica

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 148 m²

V susedstve golfového rezortu Penati Golf Resort Šajdíkové Humence, v luxusnom, uzavretom, priv

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

665,000 € 4493 €/m²

Dve bytové jednotky spojené do jedného celku na predaj, záhrada, parkovanie, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Kovácsova ulica | 74.92 m²

V mestskej časti Bratislava-Rusovce, na rohu Balkánskej a Kovácsovej ulice ponúkame na predaj r

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

275,000 € 3671 €/m²

NOVA CENA!!! Priestranný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšieho využitia – Viničné (1 960 m²)

Reality Viničné

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Pokojné bývanie, súkromie a investičný potenciál na jednom mieste ✨ Dom, ktorý má všetko – pri

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Viničné

319,990 € 1400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

4i byt s balkónom, unikátna poloha, predaj, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 154.05 m²

Na predaj ponúkame 4 izb. byt s unikátnou polohou v historickom centre mesta v tesnej blízkosti

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4-IZBOVÝ DVOJDOM TYPU F V PRESTÍŽNEJ LOKALITE POD BANKOVOM

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

V jednej z najvyhľadávanejších lokalít Košíc vzniká rezidenčný projekt Bankov 427 - miesto, kde

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

496,500 € 4280 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom typ B | Bankov - Košice | 5 izieb | 218,77 m²

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 178 m²

V prestížnej lokalite Bankov, na rozhraní mesta a prírody vám Zuzana Pápay a Realitná kancelári

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

692,395 € 3890 €/m²

NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom v Projekte BANKOV 427, KOŠICE

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | 129.32 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners ponúka na predaj moder

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

640,030 € 4949 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného domu v Budimíre

Reality Budimír

Rodinný dom | Nezadaná | 122.47 m²

Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners vám ponúka na predaj novostavbu 4- izbového

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Budimír

Cena dohodou

Na predaj rekreačná chata v obľúbenej lokalite Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 160 m²

Zuzana Pápay a Realitná kancelária H&Partners vám ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu s a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatá Idka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM NA POPRADSKEJ ULICI V KOŠICIACH

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Popradská | 158.77 m²

V rámci atraktívneho developerského projektu DOMINO PARK na Popradskej ulici v Košiciach vám s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Info v RK

Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnosť okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 571 m²

Pozemok nachádzajúci sa priamo v rekreačnej oblasti termálneho kúpaliska. Štefánia Jesenská a

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

67,150 € 118 €/m²

Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnost okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 476 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

58,500 € 123 €/m²

Rezervované - Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnosť okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 479 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

58,900 € 123 €/m²

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 914 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

112,500 € 123 €/m²

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM TYPU E NA VEĽKORYSOM POZEMKU

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Bankov | 112 m²

Zuzana Pápay a Realitná kancelária H&Partners vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom typu E

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

560,165 € 5001 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 54 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 2 izbový byt

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

240,000 € 4444 €/m²

NA PREDAJ JEDINEČNÁ CHATA S NÁDHERNÝM POZEMKOM PRIAMO PRI VODNEJ HLADINE

Reality Čaňa

Chalupa, rekreačný domček | 236 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame jedinečnú chatu s nádherným rozsiahlym pozemkom priamo pri

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaňa

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 5-izbového rodinného domu na Zemplínskej šírave-Klokočov

Reality Klokočov

Rodinný dom | Nezadaná | 144.9 m²

Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners ponúka na predaj jedinečný, architektonicky

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Klokočov

350,000 € 2415 €/m²

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,049 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

129,000 € 123 €/m²

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,202 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

147,850 € 123 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom na Zemplínskej šírave

Reality Klokočov

Rodinný dom | 144.9 m²

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Klokočov

350,000 € 2415 €/m²

Pozemok na rekreačné účely v obci Obišovce

Reality Obišovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,465 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj krásny, slnečný pozemok s rozlohou 3 465 m² v pokojnej

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Obišovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie