Rodinný dom Veľké Bierovce, pozemok 4172 m2

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Veľké Bierovce. Poze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

300,000 € 1500 €/m²

Komerčný pozemok Nová Dubnica 17.750 m2

Reality Nová Dubnica

Priemyselná zóna | SNP | 17,750 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v Novej Dubnici priamo oproti novej výstavby

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

TOP 3 izbový byt v TN - Saratovská, novostavba

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA Záhradka s chatkou Trenč. Teplice, 305 m2

Reality Trenčianske Teplice

Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 22 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Trenčianskych Tepliciach v záhradkárskej osade Žliabok

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

PREDAJ LUXUSNÝCH APARTMÁNOV v EMIRÁTOCH

Reality Spojené Arabské Emiráty

Apartmán | Spojené Arabské Emiráty

Ceny nehnuteľností v lokalite rastú s každým postaveným poschodím a my Vám ponúkame možnosť byť

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 06.01.2026
Byty na predaj

Info v RK

NOVÁ CENA Polyfunkčný objekt Trenčín 934 m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 786 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny polyfunkčný objekt v Trenčíne - Námestie sv. Anny. Bližšie

Publikované: 17.06.2016 Aktualizované: 28.09.2025
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1399 €/m²

Rekreačný pozemok Trenč. Teplá - Dobrá 1683 m2

Reality Trenčianska Teplá

Rekreačný pozemok | 1,683 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v obci Trenčianska Teplá časť Dobrá v blízkosti Leo

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 19.12.2024
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

63,000 € 37 €/m²

Investičný pozemok Nová Dubnica 4296 m2

Reality Nová Dubnica

Komerčná zóna | SNP | 4,296 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Novej Dubnici - ulica SNP. Rozloha pozemku je

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Víkendová chalupa v obci Bukovec 2572 m2

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj víkendovú chalupu v lokalite Myjavských kopaníc v obci Bukovec časť Dankovc

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 1861 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,861 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v blízkosti centra mesta Trenčianske Teplice na Partizánske

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 30.08.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

BÝVANIE V PROJEKTE S NAJLEPŠÍM VYBAVENÍM - PHUKET, THAJSKO

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Prémiový rezidenčný projekt navrhnutý ako rozsiahly, dlhodobo budovaný koncept bývania, ktorý j

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

357,200 € 5670 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačný pozemok v chatovej oblasti – Važec, Pod Kopou.

Reality Važec

Lesná pôda | Važec | 4,529 m²

Na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí pod Tatrami, v chatovej oblasti Pod Kopou – V

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Važec

99,000 € 22 €/m²

INVESTIČNÁ NOVOSTAVBA VILY – RAJ PRI AZÚROVOM MORI – Sardínia, Loiri Porto San Paolo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť modernú

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3378 €/m²

Luxusná vila na predaj – Horolezecká ulica, Košice – Podhradová

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Horolezecká | 514 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 Vám exkluzívne ponúkajú na predaj luxusnú vilu v jednej z najprestížne

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj záhrada – Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | V úvoze | 1,462 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 Vám ponúkajú exkluzívne na predaj záhradku s rozlohou 1 462 m² v tiche

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

28,509 € 20 €/m²

Vaše nové bývanie v 4 izb. byte v NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 123.27 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 10

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 2998 €/m²

Komerčné priestory v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 270 m²

Ponúkame na predaj priestranný a presvetlený komerčný priestor o výmere 270 m², situovaný v pr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

650,000 € 2407 €/m²

PRÉMIOVÁ INVESTÍCIA – ELEGANTNÝ CHALET S ATMOSFÉROU LUXUSU – Stará Lesná, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Chalupa, rekreačný domček | Stará Lesná | 111.7 m²

Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť vl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Lesná

899,000 € 8048 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Margecany, 2540 m²

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Margecany | 2,540 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 2540 m² v obci Margecany. Pozemok sa nachád

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

75,000 € 30 €/m²

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA VILY NA AZÚROVEJ SARDÍNII – Loiri Porto San Paolo, Sardínia

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 2725 €/m²

4 izb. byt v NOVOSTAVBE – VEĽKORYSÝ, KOMFORTNÝ A MODERNÝ DIZAJN, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 456.33 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s rozlohou 133,32 m2 s ve

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

565,554 € 2900 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v Čermeli - výnimočné bývanie

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Črmeľská cesta | 175 m²

V atraktívnej lokalite Čermeľa vzniká jedinečný projekt Na Baránku, ktorý spája pokoj prírody s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom