1000 m² histórie v centre Komárna s potenciálom pre 8–10 bytov

Reality Komárno

Historický objekt | Centrum | 1,000 m²

Niektoré nehnuteľnosti majú iba jedno využitie. Pri tejto si ho určíte Vy. Objekt z obdobia ok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

550,000 € 550 €/m²

Rodinný dom v obľúbenej lokalite

Reality Komárno

Rodinný dom | 150 m²

Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1233 €/m²

2 izbový byt s 41 m² terasou (B408) v novostavbe Danubia Residence – priestor, ktorý nekončí stenami

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 51.92 m²

Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3178 €/m²

1-izbový byt s veľkou terasou (B406) v novostavbe Danubia Residence

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 37.62 m²

Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

128,859.72 € 3425 €/m²

2-izbový byt (A-408) s kuchynským kútom, v ktorom využijete terasu naplno

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 50.91 m²

V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3241 €/m²

Stavebný pozemok v obci Čalovec

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²

Dovoľte mi predstaviť Vám priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1367 m² v príjemnej a tichej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

Rodinný dom s priestranným pozemkom, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | 212 m²

Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

169,000 € 797 €/m²

Takmer 11 árov súkromia v meste, záhrada kde máte maximum kľudu

Reality Komárno

Záhrada | 1,098 m²

Predstavte si miesto, kde si dopestujete vlastné ovocie, zeleninu a na víkend naozaj vypnete be

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 87 €/m²

Predaj, rod. dom s dvojgarážou-Veľké Ludince(N227-12-FRADE3)

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | . | 158.18 m²

N227-12-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/a5fda7db-06b4-4c75-8b64-ef53

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

145,000 € 917 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Ľubochňa

2 izbový byt | 53.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ľubochňa

107,900 € 2006 €/m²

Rodinný dom na 6 árovom pozemku v tichej, okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 80 m²

Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Tvrdošovce sa nachádza na pozemku s rozlohou 6

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

33,000 € 413 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok o rozlohe 6 árov so starším rodinným domom v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Hľadáte stavebný pozemok v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou a kompletnými inžinierskymi

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

33,000 € 54 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

CREDA | predaj 2-izbový apartmán s garážou, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Donovaly

215,000 € 3359 €/m²

CREDA | predaj pozemok na výstavbu rekreačných objektov s vodnou nádržou, Horná lehota, Krpáčovo

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 22,048 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemky na rekreačnú výstavbu, pozemky lemujú breh vodnej

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nitra, Murgašova

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,900,000 € 521 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | 500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Hospodárskej ulici v meste Šaľa - V

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 30,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Horňany

Reality Horňany

Priemyselná zóna | 47,630 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 47 630 m2 Druh n

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horňany

Cena dohodou

CREDA | predaj investičný objekt 11r. návratnosť, Nitra - Priemyselná ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Priemyselná | 564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj halu s viacúčelovým využitím v blízkosti centra mesta Nit

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Nitra

670,000 € 1188 €/m²

CREDA | predaj pozemok 8 060 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 8,060 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Tovarníky

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Tovarníky

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj výrobný objekt s pozemkom, Nitra, Cabajská ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Cabajská | 669 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobný objekt s veľkým pozemkom v Nitre na ul. Cabajská

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Komerčná zóna | 60,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Rimavskej Sobote. -POZEMOK- Výmera:

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 2 500 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 2,500 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie