PLUS REALITY | Moderné 3-izbové byty v novostavbe v pokojnej zelenej lokalite – Tomášikovo - EKO HOME na predaj!

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 77.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 1964 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dvojdom v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 100.62 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

3 izbový byt | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Dunajská Streda – Rényska ulica na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

200 €/m2 200 €/m2

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Trnávka pri Šamoríne na predaj!

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Šamorín

582,400 € 62 €/m²

PLUS REALITY | Moderne zariadený dvojizbový byt s priestrannou terasou v novostavbe - v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

172,000 € 2913 €/m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 100.62 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový apartmán s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Hrabovská dolina na predaj!

Reality Ružomberok

Apartmán | 27 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný j

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,990 € 3889 €/m²

PLUS REALITY | Pozemky na výstavbu rodinných domov na predaj!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný dvojizbový byt v Ružinove - Vlčie Hrdlo na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

95,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový mezonet v novostavbe s terasou pripravený na okamžité bývanie v obci Lehnice na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový mezonetový rodinný do

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

245,000 € 1992 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu moderného štvorizbového rodinn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

384,900 € 2830 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový štvorizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

250,000 € 2066 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v novostavbe s terasou, parkovaním, klimatizáciou v obci Orechová Potôň na prenájom!

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom nadštandardný, moderne zariadený dvojiz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PLUS REALITY I Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, loggia, klimatizácia, voľný !

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Rozľahlý stavebný pozemok v pokojnej lokalite v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,387 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok v meste Gabčíkovo, ktor

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

145,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový rodinný dom – Dunajská Streda, FLORIDA VILLA PARK na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 127 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

339,000 € 2669 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Rodinný dom so zimnou záhradou v atraktívnej rezidenčnej zóne Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 145 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 2062 €/m²

PLUS REALITY | Moderné dvojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 38.63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

100,600 € 2604 €/m²

PLUS REALITY | Moderná novostavba rodinného domu s veľkorysým priestorom a pozemkom meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový dvojdom na predaj v tichej lokalite Povoda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Povodská cesta | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojdom, ktorý ponúka ideálne pro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 2245 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový rodinný dom s obrovským 1600 m² pozemkom na predaj!

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 115 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

190,000 € 1652 €/m²

PLUS REALITY | Pozemok v polyfunkčnom území výroby a služieb v meste Dunajská Streda - časť Mliečany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | Mliečany | 2,852 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok - parcelu registra "C" orná pôda

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

42 €/m2 42 €/m2

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt s vlastným kúrením v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2222 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie