PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka moderný 3-izbový byt v Dunajskej Strede,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 1882 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok pre pokojné bývanie pripravený na výstavbu v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 687 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka krásny, slnečný stavebný pozemok o výmere 687 m² v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

92,000 € 134 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Znížená cena | Obchodný priestor – Šaľa, mestská časť Veča na predaj!

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 50 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

89,000 € 1780 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Veľká Lúč na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,076 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 3

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Lúč na Ostrove

155,000 € 50 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s 2 parkovacími stá

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Lehnice | 1 m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY Vá

Publikované: 12.01.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

PLUS REALITY I Stavebný pozemok v obci Kostolné Kračany, časť Moravské Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Moravské Kračany | 563 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kostolné Kračany,

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

57,000 € 101 €/m²

PLUS REALITY | Garáž – v obci Zlaté Klasy na predaj!

Reality Zlaté Klasy

Garáž | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž v obľúbenej lokalite Zla

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

7,000 € 389 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s terasou, balkónom a krásnou záhradou v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v centr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

240,000 € 1846 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný šesťizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 158 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom s podp

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

179,900 € 1139 €/m²

PLUS REALITY | Výnimočne veľký trojizbový byt s veľkou komorou a šatníkom v meste Nové Mesto nad Váhom na predaj!

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt nachádzajúci s

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

130,000 € 1695 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Krásny štvorizbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Green Resort – Hrubá Borša na predaj!

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a štýlový štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

317,000 € 3019 €/m²

PLUS REALITY | Unikátny 5-izbový mezonet s terasou 49 m² v rezidencii City Gate – Bratislava Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,000 € 5161 €/m²

PLUS REALITY | Novostavby štvorizbových rodinných domov v Šamoríne, v časti Bučuháza na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový rezidenčný projekt v Šamoríne, ktorý

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Šamorín

370,000 € 2782 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v štvorbytovke – Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

3 izbový byt | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranné trojizbové byty v novostavbe

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Horné Mýto

129,000 € 1049 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s očarujúcou záhradou v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný rodinný dom v projekte MAGLA Residence,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

265,000 € 1954 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s terasou vo vyhľadávanej lokalite v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 91.87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dvojdom, ktorý spája m

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

189,000 € 2057 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v Čil

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Šamorín

399,880 € 3808 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderná štvorizbová bytová jednotka v novostavbe dvojdomu - Topoľnica na predaj!

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú a samostatnú štvorizbovú bytovú j

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Topoľnica

195,000 € 1822 €/m²

PLUS REALITY | Luxusné rodinné domy v atraktívnej novej lokalite obce Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj 8 luxusných novostavieb rodinných domov, ktor

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2441 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie