Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 705 m²

Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 705 m²,

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

58,500 € 83 €/m²

Unikátny rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Háj

Rodinný dom | - | 209 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Háj

1 € 0 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Rodinný dom | - | 100 m²

Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Prenájom zrekonštruovaného RD pre firmu, 4 x 2 posteľové izby, parkovanie

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Námestie osloboditeľov | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný po kompletnej rekonštrukcií rodinný dom v Košiciac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

4,000 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Starší rodinný dom - Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | - | 269 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mošovce

1 € 0 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj stavebných pozemkov – Karlová (pri Martine)

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 912 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v obci Karlová – bývanie v harmónii s prírodou, len pár m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62 €/m2 62 €/m2

Na predaj pozemok pri vode, len pár minút od Veľkého Medera

Reality Bodza

Záhrada | - | 1,000 m²

Ponúkam na predaj pozemok s rozlohou 1000 m², len pár minút od mesta Veľký Meder, ktorý sa nach

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bodza

55 €/m2 55 €/m2

Novostavba bungalovu-možná výmena za byt s doplatkom

Reality Necpaly

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Necpaly

1 € 0 €/m²

3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava.

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 95 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

Posledný chalet v projekte Krpáčovo Park Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

Tradičná 4i drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 150 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

350,000 € 2333 €/m²

Perkupa - 3 izbový rodinný dom vo výbornom stave na krásnom pozemku 27á

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v Perkupe len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce. Tento 3

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Perkupa

52,200 € 261 €/m²

Mezőzombor - zrekoštruovaný 2 izbový rodinný dom s garážou a letnou kuchyňou

Reality Mezőzombor

Rodinný dom | Maďarsko | Mezőzombor | Mezőzombor

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Mezőzombor, v tichej uličke, na predaj tento 2 izbový rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mezőzombor

39,900 € 570 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Na predaj 3 izb dom v pôvodnom stave Gbelce -Štúrovo17 km .

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 126 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Gbelce (okres

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gbelce

38,500 € 306 €/m²

Nová 4i chata pri lese Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²

Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

289,000 € 2408 €/m²

5i drevenica na top mieste Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | Tále | 130 m²

Chata sa nachádza v lyžiarsko - turistickom stredisku Tále - Národný park Nízke Tatry. V nadmor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

320,000 € 2462 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie