Novostavba rodinného zariadeného domu v novej štvrti na rožnom pozemku

Reality Voderady

Rodinný dom | Agátová | 115 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu šikovne riešeného 4-izbového rodinného domu po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Voderady

Cena dohodou

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový slnečný apartmán s vlastnou terasou

Reality Veľký Slavkov

Apartmán | - | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť na kúpu skvelého 3-izbového apartmánu ideálneho na trvalé b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

165,000 € 2538 €/m²

Klimatizovaný 2izb. Byt s balkónom, výťahom,el. žalúzie,pivnica ,štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 58.05 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 C2 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

180,000 € 3101 €/m²

2izb. byt klimatizovaný, výťah, 2x balkón, el. žalúzie, podlahové kúrenie, štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 62.16 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112B3 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

186,000 € 2992 €/m²

2izb.byt klimatizovaný ,výťah, predzáhradka, el. žalúzie, podlahové kúrenie, štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 132.6 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

178,000 € 1342 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Slnečná: Moderný 2-izbový byt

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 53.5 m²

Hľadáte moderný domov v Bánovciach nad Bebravou, kde je každý meter využitý s rozumom? V novost

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

114,900 € 2148 €/m²

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Rišňovce

Rodinný dom | - | 129 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

7 izbový rodinný dom s potenciálom stavať dom na pozemku za domom, BA2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

540,000 € 2400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 4-izbový dom s bazénom, saunou a terasou – Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj prakticky riešený 4-izbový rodinný dom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pokojné bývanie kúsok od Bratislavy – 5-izbový dom Bezenye s veľkou záhradou

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye, ktorá je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

245,000 € 2722 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Blue Dune Home - priestranný 2i byt Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

229,900 € 3065 €/m²

RD obec Zemplínska Teplica, okr. Trebišov, Košický Kraj

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 165 m²

Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

196,000 € 1188 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s potenciálom | Mukačevská, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 77 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete tlačiť? Tento byt na Mukačevskej 57 je ideálnou voľbou pre rod

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,000 € 2364 €/m²

REZERVOVANÉ.

Reality Tulčík

Rodinný dom | x | 80 m²

Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tulčík

1 € 0 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

Na predaj obchodný priestor s presklením na terasu.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

680,000 € 2125 €/m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok na okraji obce Lipovce.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 119,000 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok cca 11900m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdia

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

159,000 € 1 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede

Reality Neded

Rodinný dom | . | 261 m²

Výhodná ponuka !!! Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Neded

57,990 € 222 €/m²

Administratívne priestory a objekty, Kukučínova, Juh, 127m2

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Kukučínova | 127 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v blízkosti centra mesta, peším krokom na skok od OC Aupark. J

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderne zariadený 6i rodinný dom s bazénom a saunou v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 180 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbový do

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

Exkluzívne ponúkame garáž na Levočskej ul., blízko čerpacej stanice.

Reality Prešov

Garáž | Levočská | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 18m2 v blízkosti centra mesta na ul. Levočskej blízk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Prešov

20,990 € 1235 €/m²

Ponúkam na predaj dve parcely v tesnej blízkosti jazera

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

35 €/m2 35 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Upresniť hľadanie