Investičný pozemok Kechnec, Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,383 m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI KECHNEC – 4383 m², IS, ASFALTOVÝ PRÍSTUP, Realitná kancelár

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

136 €/m2 136 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový rodinný dom v meste Piešťany – Bratislavská ulica

Reality Piešťany

Rodinný dom | Bratislavská | 160 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko na dosah, no zároveň si užívate súkromie vlastného domu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

199,500 € 1247 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí - Beckov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Beckovská | 494 m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí Ponúkame na predaj slnečný rekreačn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

12,000 € 24 €/m²

Pekný obchodný priestor v budove Luxor na prenájom - 97 m2, Štúrova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Štúrova | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory s výkladmi orientovanými do rušnej ulice v le

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj RD lokalita Galanta - Čierna Voda za výbornú cenu

Reality Galanta

Rodinný dom | - | 108 m²

Na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda (okres Galanta) ✅ 600 m² pozemok | dom - 4 izby + let

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Galanta

70,000 € 648 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA ZBEHY-POSLEDNÝ VOLNÝ REZERVOVANÉ

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 101 m²

. Na predaj – 4-izbová novostavba s terasou Úžitková plocha: 101 m² 4 izby – denná a nočná č

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zbehy

199,900 € 1979 €/m²

Rodinný dom-Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 140 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,900 € 2785 €/m²

Na predaj veľký polyfunkčný obchodný priestor s rodinným dom a bytovými jednotkami v centre mesta - generujúci zisk

Reality Vráble

Obchodné priestory | 1. Mája | 1,200 m²

Táto nehnuteľnosť si na seba zarobí sama !!! Exkluzívna ponuka v centre pôvabných Vráblí sa po

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vráble

1 € 0 €/m²

Na predaj útulný pekný RD na bývanie aj podnikanie, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Bočná | 350 m²

RD, ktorý uspokojí a zabezpečí komfort aj náročnejšiemu klientovi. Je komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podhájska

299,000 € 854 €/m²

Vidiecky dom s veľkým pozemkom v peknom prostredí.

Reality Dedinka

Vidiecky dom | Dedinka | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom (vidiecku usadlosť) s veľkým 1 ha pozemkom, na trvalé

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dedinka

54,000 € 1102 €/m²

Priestory na rôzne využitie na prenájom - 258 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 258 m2 v novostavbe obchodno-administra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurovaný sklad na prenájom - 145 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovo-výrobný priestor s výmerou 145 m2 na Račianskej ul. Ponúkaný

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.86 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Obchodné priestory, ul. Garbiarska, Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Objekt pre obchod | Garbiarska 25 | 600 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj obchodné priestory situované v dvoch vzájomne prepojených

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Stará Ľubovňa

290,000 € 483 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE 🏡

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Paláriková | 300 m²

🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE – POZEMOK 430 m² 🏡 Ponúkame na predaj posc

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

289,990 € 967 €/m²

🏢 NA PREDAJ | OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI 🏢

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 395 m²

🏢 NA PREDAJ | KOMPLEXNÝ OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI – TRNAVA 🏢 Ponúkame na predaj d

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Szuhogy - 1h od KE - krásny RD po rekonštrukcii s veľkým pozemkom

Reality Szuhogy

Rodinný dom | Maďarsko | Szuhogy | Szuhogy

GEMINIBROKER Vám ponúka nádherný rodinný dom po rekonštrukcii s veľkým pozemkom, garážou a pivn

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szuhogy

71,600 € 477 €/m²

ESTATERS | Nadštandardný 2-izbový byt na ulici Červeňova v lokalite Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Červeňova | 85 m²

Realitná kancelária ESTATERS ponúka na prenájom výnimočný 2-izbový podkrovný byt s francúzskym

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. + Možnosť 30r úveru + Trvalý pobyt + Odvoz sm

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

280,000 € 2373 €/m²

Rodinný dom Závadka, Humenné

Reality Závadka

Rodinný dom | - | 340 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v tichej obci Závadka, vzdialenej len 10 minút jaz

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Závadka

85,000 € 250 €/m²

Štvorizbový byt na predaj v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | - | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

229,000 € 2267 €/m²

Klimatizovaný 2izb byt ,výťah, predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhova | 102.27 m²

Klimatizovaný 2izb byt , predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene Predpredaj 4

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 1652 €/m²

2i byt v radovom dome s garážou – Nad Slatinou (typ A)

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 49.53 m²

Bývanie s pocitom domu: 2-izbový byt v radovej zástavbe „Nad Slatinou“ Projekt v Streženiciach

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

189,000 € 3816 €/m²

Slnečný dom s 786m2 v tichej rodinnej lokalite s bazénom

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie