Stavebné pozemky s výmerou 8 714m2, Tornaľa - Starňa

Reality Tornaľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 8,714 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou 8 714m2 v obci Tornaľa, katastrálne územie Starňa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

19 €/m2 19 €/m2

Predaj kancelárie – Štúrova 10/20

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Štúrova | 17 m²

Ponúkame na predaj peknú, útulnú a slnečnú kanceláriu o výmere 17 m² na prestížnej adrese Štúro

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

49,500 € 2912 €/m²

Investičná chata v rezorte Aplend s výhľadom na Tatry

Reality Veľký Slavkov

Chalupa, rekreačný domček | Tatranská | 101 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná poschodová chata v rezorte Aplend – Veľký Slavkov, v blízko

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

248,990 € 2465 €/m²

Pozemky na predaj v obci Podhorany pri Prešove

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | x | 0 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok, alebo dva pozemky v obci Podhor

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

92,000 €

Pozemok na predaj obec Haniska / Prešov

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

Realitná kancelária Avlas Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Haniska p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

102,000 € 141 €/m²

IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK, ĎURĎOŠÍK

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²

LCF Real ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj ideálny stavebný pozemok s výmerou 490 m2 a po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

110,000 € 220 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v štandarde a s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizácia,

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 73.04 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 2 izbového bytu s vonkajším státim, el. vonkajšie žalúzie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

211,900 € 2901 €/m²

RODINNÝ DOM s bazénom v Lipníkoch,okr. Prešov

Reality Lipníky

Rodinný dom | x | 144 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lipníky

345,000 € 2396 €/m²

Na predaj polyfunkčná budova na podnikanie, Košice-Pereš

Reality Košice-Pereš

Polyfunkčný objekt | Perešská | 608 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 2 podlažnú polyfunkčnú budovu na ulici Per

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Pereš

Cena dohodou

Veľký stavebný pozemok na začiatku obce so starým domom a garážou

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,049 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 1094 m2 so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

150,000 € 143 €/m²

POZEMOK so stavebným povolením 800m2 PREŠOV Vydumanec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 800 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v P

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Prenajmem komerčné priestory v Nitre 5 min. od diaľnice R1A.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Pri rieke | 394 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Pri rieke. Plocha: úžitková pr

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

480 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Prenajmem výrobno-skladovací areál, 25km od NR, Obsolovce.

Reality Horné Obdokovce

Objekt pre obchod | - | 2,467 m²

Priemyselný areál, Horné Obdokovce - Obsolovce - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľ

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Horné Obdokovce

4,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Rišňovce

Reality Rišňovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Rišňovce – ideálny pre výstavbu užšieho rodinného domu! Ponúkame Vá

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rišňovce

52,000 € 80 €/m²

Na predaj pozemok v obci Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | - | 627 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Poľný Kesov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

70,000 € 112 €/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom - 24 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - Rodinný dom 4 izbový v obci Tarnov okr. Bardejov

Reality Tarnov

Rodinný dom | Tarnov | 123 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Tarnov vzdialenej od mes

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tarnov

229,000 € 1862 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK - PEČOVSKÁ NOVÁ VES – SABINOV - LIPANY

Reality Pečovská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na Trubalovec | 1,511 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1511m2 na ktorom sa nachádz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pečovská Nová Ves

129,900 € 86 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusné apartmány AQUA VISTA Pomorie v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 2498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v luxusnom Royal Beach Barcelo na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj kompletne zariadené apartmány (štúdia, 2kk, 3kk) s výhľadom na more

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán 2kk s panoramatickým výhľadom na more v MIDIA GRAND RESORT v letovisku Aheloy v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán s rozlohou 81 m² nachádzajúci sa na 5. p

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

89,000 € 1099 €/m²

Predaj priestranného rodinného domu s veľkým pozemkom – Nižná Hutka, Ortášska ulica (12 km od Košíc)

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Ortášska 19 | 274.6 m²

Realitné centrum KING REAL vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zaujímavý a veľkoryso riešený dvojpo

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

329,000 € 1198 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Solárium - odstúpenie prevádzky v Bardejove

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Komenského | 50 m²

Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

12,500 € 250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | Becherov | 9,075 m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Becherov. Parcela č.1 - 2590 m2 Parcela č.2 - 6485 m2 R

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

5 €/m2 5 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie