Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Štál Lukáčov | 1,600 m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + aktuálne stavebné povolenie, kompletná dokumentácia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

100,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám pôdu kataster Jarok.

Reality Jarok

Iný poľnohosp. pozemok | - | 50,000 m²

Predám poľnohospodársku pôdu, v podieloch - kataster obce Jarok cca 50000m2. Cena 2,20/m2 V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

2.2 €/m2 2 €/m2

Vykurované obchodno-skladovacie a výstavné priestory na prenájom - od 450 m2, lokalita Bory.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Devínska Nová Ves | 450 m²

Ponúkame na prenájom novostavby prispôsobiteľných, obchodno-skladovacích a výstavných priestoro

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj stavebný pozemok, Biel, Trebišov ● Építési telek eladó, Bély, Terebes régió

Reality Biel

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská 237/25 | 2,078 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ veľký stavebný pozemok v obci Biel. Jeho nesporným pl

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Biel

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skladovo prevádzkový priestor na prenájom - 166 m2, Odborárska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Odborárska | 166 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovo prevádzkovú budovu s administratívnym zázemím s celkovou výme

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj rekreačná chata so záhradou, Viničky, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

55,000 € 1196 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelárske priestory na prenájom - od 12 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Na Pántoch | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo výmere od 12 m2 v 2 podlažnej administratívne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Priestory pre autoservis, sklad alebo ľahkú výrobu - 300 m2, Púchovská ul.

Reality Bratislava-Rača

Opravárenský priestor | Púchovská | 300 m²

Ponúkame na prenájom samostatne stojaci komerčný priestor vhodný pre autoservis, skladovanie, ľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Apartmán 2+kk s výhľadom na more v DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 1508 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

● ZNÍŽENÁ CENA ● Na predaj stavebný pozemok, Vydumanec, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,243 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ veľký stavebný pozemok v prešovskej mestskej časti Vy

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

119,000 € 96 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok, Záhradné, Prešov

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | - | 26,088 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ veľký investičný pozemok v obci Záhradné. Jeho veľkou

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

20 €/m2 20 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Svadobný salón na predaj - In Studio

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Hurbanova | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie úspešne fungujúci svadobný salón In Studio, ktorý sa nachádza v modernej

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

22,490 € 225 €/m²

Szalonna - 3i RD pri jazere Rakaca v dobrom stave len 1h od Košíc

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szalonna, len 2 km od obľúbeného jazera Rakaca, kde

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szalonna

39,000 € 325 €/m²

3i RD po rekonštrukcii blízko Košíc - Bódvaszilas - Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²

GEMINIBROKER ponúka 3i RD po rekonštrukcii v obľúbenej obci Bódvaszilas, vzdialený len 40 minút

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

44,900 € 299 €/m²

Nádherný 4-izbový rodinný dom s krbom a nádherným pozemkom | Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Mocsáryho | 119 m²

Nádherný rodinný dom – oáza pokoja v tichej slepej ulici vo Fiľakove Predstavte si miesto, kde

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

243,000 € 2042 €/m²

Rekreačná chata s vlastným jazerom – okres Rimavská Sobota

Reality Gortva

Vidiecky dom | - | 248 m²

Hľadáte pokoj, súkromie a kontakt s prírodou? Ponúkame na predaj unikátnu rekreačnú chatu nachá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gortva

265,000 € 1069 €/m²

ÚTULNÝ Rodinný dom 150m2. Veľký rovinatý pozemok 1250m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | 150 m²

ÚTULNÝ samostatné stojaci Rodinný dom 150m2 Veľký rovinatý pozemok 1250m2 + Strop 2.9m + Te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

400,000 € 2667 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt so záhradou - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Jarná | 120 m²

Predáme 4-izbový byt so záhradou v Dunajskej Lužná. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. 10-r

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²

Bývanie ako v dome - 4. izb. mezonetový byt so samostatným vstupom, terasou a záhradou – BEGÓNIOVÁ ul., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Mezonet | Begóniová | 135 m²

Ponúkame na predaj moderný 4. izbový mezonetový byt v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

364,000 € 2696 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba. Moderné byty s terasou a záhradou, Dunajská Lužná, HLAVNÁ ul.

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | hlavná | 79 m²

Predaj 3. izbového a 4. izbového mezanínu s terasou, záhradou a tromi parkovacími státiami v sk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

269,990 € 3418 €/m²

RD s GARÁŽOU a SKLADOM, KOŠICE-VYŠNÉ OPÁTSKE

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Žatevná | 220 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení tehlový 4 izbový rodinný dom na ulici Žate

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

379,900 € 1727 €/m²

ZABEHNUTÁ PIZZERIA S KEBABOM, VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Reštauračné priestory | - | 200 m²

LCF Real ponúka na predaj rodinný dom s dlhoročne fungujúcou prevádzkou pizzerie a kebabu na Hl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Veľká Ida

125,000 € 625 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMKOM, UL. HLAVNÁ, VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

230,000 € 230 €/m²

Lukratívny pozemok pre chatu s panoramatickým výhľadom

Reality Chtelnica

Orná pôda | nemá | 0 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty v obci Chtelni

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chtelnica

57,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie