Nová 4i chata pri lese Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²

Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

289,000 € 2408 €/m²

2i apartmán v rekreačnom komplexe s bazénom Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | - | 50 m²

Nový apartmán sa nachádza v pokojnej obci pred Krpáčovom, Dolná Lehota, v mikroregióne Chopok –

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

145,000 € 2900 €/m²

Chata pri SKI Mýto pod Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 130 m²

Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

220,000 € 1692 €/m²

Pozemok s budovou na pokojnom mieste Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Mýto pod Ďumbierom | 72 m²

Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

45,000 € 625 €/m²

Predám budovu so 7 apartmánmi vo výstavbe vo Vyhniach.

Reality Vyhne

Hotel, penzión, ubytovňa | Pri kúpalisku | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj bytový dom Vyhne, Pri kúpalisku. Plocha: úžitková 560m2, zastavaná 356m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

1 € 0 €/m²

Prenajmem komerčné priestory v Nitre 5 min. od diaľnice R1A.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Pri rieke | 394 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Pri rieke. Plocha: úžitková pr

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

480 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom v meste Piešťany – Bratislavská ulica

Reality Piešťany

Rodinný dom | Bratislavská | 160 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko na dosah, no zároveň si užívate súkromie vlastného domu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

199,500 € 1247 €/m²

3-izbový byt na predaj v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 78.36 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou v tichej lokalite na ul. 5.apríla

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

106,000 € 1353 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí - Beckov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Beckovská | 494 m²

Na predaj rekreačný pozemok v krásnom prírodnom prostredí Ponúkame na predaj slnečný rekreačn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

12,000 € 24 €/m²

Kancelária v budove OMNIPOLIS na prenájom - 20,15 m2, ul. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predám 3 pozemky Nitra - Zobor -Šindolka. 600, 650, 650.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Ratnovce s krásnym pozemkom 1202m2

Reality Ratnovce

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj veľmi zachovalý 2-izbový rodinný dom v obci Ratnovce, len pár minút od Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

155,000 € 1033 €/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom – 132 m², Košická ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²

V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ POZEMOK - PEČOVSKÁ NOVÁ VES – SABINOV - LIPANY

Reality Pečovská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na Trubalovec | 1,511 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1511m2 na ktorom sa nachádz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pečovská Nová Ves

129,900 € 86 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelárske priestory na prenájom. Možnosť kúpy. - od 10 m2, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruované kancelárske priestory vo výmerách od 10 m2 v

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Apartmány v luxusnom Royal Beach Barcelo na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj kompletne zariadené apartmány (štúdia, 2kk, 3kk) s výhľadom na more

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V DOSAHU MHD PREŠOV - HANISKA

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 1,064 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 1 064m2 v obci Han

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

97,020 € 91 €/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom - 24 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - Rodinný dom 4 izbový v obci Tarnov okr. Bardejov

Reality Tarnov

Rodinný dom | Tarnov | 123 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Tarnov vzdialenej od mes

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tarnov

229,000 € 1862 €/m²

Luxusné apartmány AQUA VISTA Pomorie v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 2498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívny priestor s príručným skladom na prenájom - 46 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenajmem výrobno-skladovací areál, 25km od NR, Obsolovce.

Reality Horné Obdokovce

Objekt pre obchod | - | 2,467 m²

Priemyselný areál, Horné Obdokovce - Obsolovce - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľ

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Horné Obdokovce

4,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Štál Lukáčov | 1,600 m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + aktuálne stavebné povolenie, kompletná dokumentácia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

100,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám krásny rodinný dom v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Krušovská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom, Plocha: úžitková 160m2

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

238,590 € 1491 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie