Chalupa, rekreačný domček | - | 167 m²
Štvorizbová moderná chata sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, na slnečnej lúke
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Dedina Mládeže | 110 m²
Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Dedine Mládeže. Typ
169,990 € 1545 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 119 m²
Rezervované !Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj pozemok so starším rodinným d
83,000 € 697 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentjakab | Tornaszentjakab
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci TORNASZENTJAKAB 3 izboý rodinný dom gazdovského typu.
16,000 € 160 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Pányok | Hlavná
V ponuke nový dom - chalupu a to novostavba nízkoenergetického drevodomu. Jedná sa o lokalitu
158,000 € 1317 €/m²
Rodinný dom | . | 221 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,
119,990 € 543 €/m²
Rodinný dom | . | 70 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove pri obci Dedina Mládeže. Nehnut
44,990 € 643 €/m²
Skladový objekt | - | 294 m²
Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse
2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Záhrada | Grúby | 451 m²
Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K
24,990 € 55 €/m²
3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²
Ponúkame na prenájom 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach v blízkosti centra mesta, pri S
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 125 m²
Ponúkame na prenájom nový 5 izb. RD v mestskej časti Košice Krásna. Ponuka nie je vhodná pre ub
2,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | . | 56.5 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 3 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 5
560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Južná trieda | 66 m²
Na prenájom obchodný / administratívny priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor
390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Istrijská | 150 m²
Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m
150,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²
Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2
105,000 € 1180 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov
335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650
112,000 € 112 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Ponúkame na predaj veľmi zachovalý 2-izbový rodinný dom v obci Ratnovce, len pár minút od Piešť
155,000 € 1033 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²
Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí
8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²
Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út
44,000 € 115 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 52 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn
572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Petrovianska 284 | 1,000 m²
Prenájom pozemku – 1.000 m² Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači! Ponúkame EXKLUZÍV
2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Uzovský Šalgov | 12,361 m²
Predávame EXKLUZÍVNE investičný pozemok Uzovský Šalgov 12 361 m2 len za 17 €/m2 = 210137,- Eur
17 €/m2 17 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²
V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.