Objekt pre obchod | - | 200 m²
LCF Real Vám ponúka na prenájom zariadené a vybavené priestory zabehnutej prevádzky Záhradného
2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve
270,000 € 2420 €/m²
Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav
390,000 € 3391 €/m²
Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn
44,990 € 375 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 845 m²
Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov Ponúkame na predaj výnimočný st
139,000 € 164 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²
Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,
38,400 € 83 €/m²
4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi a pa
159,000 € 1988 €/m²
2 izbový byt | - | 60 m²
EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo
160,000 € 2667 €/m²
Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit
850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²
Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5
31,990 € 57 €/m²
Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²
ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale
289,000 € 1156 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krpáčovo | 180 m²
TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to
252,033 € 1400 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 437 m²
Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej
129,900 € 297 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod
247,000 € 1647 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²
Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p
349,000 € 2685 €/m²
3 izbový byt | Trangoška | 91.5 m²
Slnečný byt sa nachádza v areáli Rezidencia Romantika s luxusnými apartmánmi priamo na úpätí na
320,000 € 3497 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²
Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži
405,000 € 1620 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²
Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t
121,000 € 1658 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna
GEMINIBROKER vám ponúka tento 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 200m2, ktor
54,900 € 275 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú
39,500 € 198 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Vizsoly | Vizsoly
Geminibroker ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom v obci Vizsoly. Kamenné a te
114,500 € 1145 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²
Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta
85,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic
78,900 € 132 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 97 m²
Skolaudovaná novopostavená chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného p
235,000 € 2423 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.