Apartmány PREMIER FORT BEACH v letovisku Svaty Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány aj NA SPLÁTKY v komplexe Premier Fort Beach priamo na pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 2386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinné domy v obci Kobyly okr. Bardejov - NOVOSTAVBY

Reality Kobyly

Rodinný dom | - | 132 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 rodinné domy v obci Kobyly okr. Bardejov. Ide o obľúben

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kobyly

234,900 € 1780 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v obci Rokytov okr. Bardejov

Reality Rokytov

Pozemok pre rodinné domy | - | 524 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rokytov v okrese Bardejov. Pozemo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov

23,000 € 44 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ 4- IZBOVÝ BYT NA PREDAJ NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | - | 94 m²

Ján Komora. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt s bal

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

195,000 € 2074 €/m²

Stavebný pozemok, Komárov

Reality Komárov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Komárov | 802 m²

🏡 Na predaj – nádherný stavebný pozemok, Komárov pri Bardejove (802 m²) Ponúkame na predaj sln

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárov

82,990 € 103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.879 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,877 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 817 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ: Rodinné domy MONASTERY Prešov, Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kláštorná | 134 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Rodinné domy MONASTERY, Prešov - mestská časť Nižná Šebastová, ul. Kláš

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

450,000 € 3358 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelárske priestory vo Westend Tower na prenájom - od 14 m2, ul. Dúbravská cesta.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 14 m2 až po prenájom vä

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárie v centre mesta na prenájom - od 20 m2, ul. Námestie SNP.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s výmerami od 18 m2 do 353 m2 v zrekonštruovanej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Skladový priestor na prenájom - 361 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 361 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o výmere 361 m2 v skladovo-distribučnom areáli na ul

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovací priestor na prenájom - 300-600 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 300 m2 s možnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory s možnosťou delenia - 360 m2-1.800 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 1.800 m2 s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK BÁNOV

Reality Bánov

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 650 m²

Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Bánov o výmere 650 m2.

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bánov

53,000 € 82 €/m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ V CENTRE OBCE SELICE

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²

LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selice

125,000 € 845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 4 - izbový byt - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom nadštandardných Skladovacích priestorov Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | - | 5,506.4 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na prenájom skladové priestory v obci Široké pri Prešove s priamym diaľ

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

Pozemok – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 1,911 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

63,000 € 33 €/m²

Luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže Nessebar v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže nového