Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Skladový priestor na prenájom - 288 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 288 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 288 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra.

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55,000 € 28 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok vhodný pre voľno časové aktivity na prenájom - 5.755 m2, Bory.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Bory | 5,755 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný pozemok o výmere 5.755 m2 vhodný pre rôzne voľnočasové

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Dúbravka

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Skladovací priestor na prenájom - 100 m2, Kopčianska ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Kopčianska | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor (skladovacia kója) o celkovej výmere 100 m2 s možnos

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovacie haly na prenájom - 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2, Staviteľská ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované skladové haly s výmerami 640 m2, 2.256 m2 a 3.430 m2 n

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladovacie kontajnery na prenájom - 83 m3, Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Bory | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové lodné kontajnery s objemom 83,5 m3 (rozmery: š 2,4 x d 12 x v 2,9

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.012 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,012 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj SVINIA

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 689 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o veľkosti 689m2 za cenu 39.500,-€ v obci SV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

39,500 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (768)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie