ESTATERS | Prenájom apartmánu s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | - | 148 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok 388 m2 v obci Mužla pri Štúrove .

Reality Mužla

Pozemok pre rodinné domy | Mužla | 388 m²

Vasse Reality Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 388 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mužla

18,000 € 46 €/m²

ZÁHRADA S PEKNÝM VÝHĽADOM, KOŠICKÁ NOVÁ VES

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

33,000 € 84 €/m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Záhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

85,000 € 90 €/m²

Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

Rodinný dom, pozemok 344 m2, Hlavná ul., Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s rozlohou cca 100 m2 na podnikanie a pozemkom o výmere 3

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

64,990 € 650 €/m²

Obchodné priestory s kanceláriami pri centre mesta

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárova | 36 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory na rohu Kollárovej a A.

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

285 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v obci Marhaň

Reality Marhaň

Orná pôda | 1,910 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v katastri obce Marhaň, okr. Bar

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Marhaň

22 €/m2 22 €/m2

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

ZÁHRADNY POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM, BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | - | 756 m²

LCF Real ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 756 m2 a spoluvlastnícky podi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

55,000 € 73 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

199,400 € 4197 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná 4-izbová novostavba s terasou v starej časti Rajky – pokojné bývanie pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou te

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

320,000 € 2667 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 700m² pozemkom – stará Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám predstavuje výnimočný 3-izbový rodinný dom v jednej z najvyhľad

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

3-izbový dom v starej Rajke v uzavretom areáli – terasa, záhrada a parkovanie

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Rajky s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Lipovec | moderné bývanie s dušou prírody

Reality Vrútky

Rodinný dom | - | 177 m²

Sprostredkujem predaj výnimočného rodinného domu v obci Lipovec, ktorý spája moderný štandard b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vrútky

319,999 € 1808 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom so zimnou záhradou – tichá lokalita Rajka, ihneď voľný

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe s priestrannou z

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

175,000 € 2500 €/m²

1,5 izb. byt, Karpatská, Staré mesto, 42m2, kompl. rek.balko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 42 m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izb. byt na ulici Karpatská v Košiciach, s pešou dostupnosťou do centr

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Svahovitý pozemok 656 m2, Sečovská cesta, Slivník, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Sečovská cesta | 656 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 656 m2 na ulici Sečovská cesta,(Slivník) k.u. Furča, Košice

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

85,000 € 130 €/m²

Bývajte v Tatrách - Novostavby rodinných domov v Lendaku

Reality Lendak

Rodinný dom | Hlavná | 151 m²

Predstavujeme Vám nový projekt výstavby radových rodinných domov v krásnej lokalite v blízkosti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lendak

299,000 € 1980 €/m²

Ponúkame na predaj rod. dom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 132 m²

Heaven reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej lokalite obce Bátorove Kosihy.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

74,990 € 568 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie