Obchodný priestor, sklad, výrobná dielňa 294 m2 (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Skladový objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Záhrada 451 m2 Myslava smer Nižný Klátov, časť Grúby

Reality Nižný Klátov

Záhrada | Grúby | 451 m²

Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

24,990 € 55 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Ponúkame na prenájom 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach v blízkosti centra mesta, pri S

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

5 izb. rodinný dom , Košice Krásna, 124m2, Košice IV

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | - | 125 m²

Ponúkame na prenájom nový 5 izb. RD v mestskej časti Košice Krásna. Ponuka nie je vhodná pre ub

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Košice-Krásna

2,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 3 izbový tehlový byt v Komárne .

Reality Komárno

3 izbový byt | . | 56.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 3 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 5

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Komárno

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodný - kancelársky priestor, suchý sklad 66 m2, poschodie

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Južná trieda | 66 m²

Na prenájom obchodný / administratívny priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 1000 €/m²

Posledný chalet v projekte Krpáčovo Park Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Mezőzombor - zrekoštruovaný 2 izbový rodinný dom s garážou a letnou kuchyňou

Reality Mezőzombor

Rodinný dom | Maďarsko | Mezőzombor | Mezőzombor

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Mezőzombor, v tichej uličke, na predaj tento 2 izbový rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mezőzombor

39,900 € 570 €/m²

Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

Útulná murovaná chata Tále Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

130,000 € 1444 €/m²

Alsótelekes vedla Schiszler

Reality Alsótelekes

Rodinný dom | Maďarsko | Alsótelekes | -

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Alsótelekes tento veľmi pekný zachovalý 3 izbový dom postavený z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Alsótelekes

27,700 € 396 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove na klúč

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Kolárove vo vyhľadáva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

214,990 € 1954 €/m²

Novinka
Novinka

5i drevenica na top mieste Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | Tále | 130 m²

Chata sa nachádza v lyžiarsko - turistickom stredisku Tále - Národný park Nízke Tatry. V nadmor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

320,000 € 2462 €/m²

Dvojapartmánová chata pod lyžiarskym svahom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Bexeľ | 220 m²

Dom sa nachádza v doline Čierneho Hrona, je situovaný v časti Medveďov v obci Čierny Balog, pri

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

465,000 € 2114 €/m²

Nový 4i dom na okraji mesta Brezno Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 140 m²

Dom sa nachádza v okrajovej časti Brezna. Je to posledná stavba v intraviláne mesta, na výjazde

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezno

269,000 € 1921 €/m²

Vágáshuta - dva domy na jednom pozemku, panoramatický výhľad

Reality Vágáshuta

Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vágáshuta

95,900 € 1009 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Chalúpka, polosamota, 1,9 ha pozemok, výhľad na Nízke Tatry

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | - | 86 m²

Útulná chalúpka sa nachádza na polosamote medzi Breznom a Čiernym Balogom. Je situovaná ako pos

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

200,000 € 2326 €/m²

Na predaj 3 izb dom v pôvodnom stave Gbelce -Štúrovo17 km .

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 126 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Gbelce (okres

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gbelce

38,500 € 306 €/m²

Tradičná 4i drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 150 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

350,000 € 2333 €/m²

Perkupa - 3 izbový rodinný dom vo výbornom stave na krásnom pozemku 27á

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v Perkupe len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce. Tento 3

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Perkupa

52,200 € 261 €/m²

Predaj 3i apartmán Trangoška Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 59 m²

Rekreačný areál Trangoška sa nachádza v nadmorskej výške 1111 m, priamo na úpätí najvyšších sva

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Kolárove

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,150 m²

Heaven reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Kolárove. Roz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

67,850 € 59 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie