Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú
39,500 € 198 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Vizsoly | Vizsoly
Geminibroker ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom v obci Vizsoly. Kamenné a te
114,500 € 1145 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²
Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta
85,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic
78,900 € 132 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 97 m²
Skolaudovaná novopostavená chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného p
235,000 € 2423 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 167 m²
Štvorizbová moderná chata sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, na slnečnej lúke
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Dedina Mládeže | 110 m²
Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Dedine Mládeže. Typ
169,990 € 1545 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 119 m²
Rezervované !Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj pozemok so starším rodinným d
83,000 € 697 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentjakab | Tornaszentjakab
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci TORNASZENTJAKAB 3 izboý rodinný dom gazdovského typu.
16,000 € 160 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Pányok | Hlavná
V ponuke nový dom - chalupu a to novostavba nízkoenergetického drevodomu. Jedná sa o lokalitu
158,000 € 1317 €/m²
Rodinný dom | . | 221 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,
119,990 € 543 €/m²
Rodinný dom | . | 70 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove pri obci Dedina Mládeže. Nehnut
44,990 € 643 €/m²
Skladový objekt | - | 294 m²
Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse
2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Záhrada | Grúby | 451 m²
Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K
24,990 € 55 €/m²
3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²
Ponúkame na prenájom 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach v blízkosti centra mesta, pri S
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 125 m²
Ponúkame na prenájom nový 5 izb. RD v mestskej časti Košice Krásna. Ponuka nie je vhodná pre ub
2,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | . | 56.5 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 3 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 5
560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Južná trieda | 66 m²
Na prenájom obchodný / administratívny priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor
390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Istrijská | 150 m²
Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m
150,000 € 1000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²
TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to
252,033 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Mezőzombor | Mezőzombor
GEMINIBROKER vám ponúka v obci Mezőzombor, v tichej uličke, na predaj tento 2 izbový rodinný d
39,900 € 570 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²
VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza
44,000 € 142 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²
Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš
130,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Alsótelekes | -
GEMINIBROKER vám ponúka v obci Alsótelekes tento veľmi pekný zachovalý 3 izbový dom postavený z
27,700 € 396 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.