Lukratívny pozemok pre váš domov – 1124 m², Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

85,000 € 76 €/m²

Paňovce - stavebný pozemok pod lesom 600m2

Reality Paňovce

Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

78,900 € 132 €/m²

Skolaudovaná 3i chata v lyž. stredisku Ski Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 97 m²

Skolaudovaná novopostavená chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

235,000 € 2423 €/m²

Moderná novostavba pod Chopkom - Nízke Tatry

Reality Bystrá

Chalupa, rekreačný domček | - | 167 m²

Štvorizbová moderná chata sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, na slnečnej lúke

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrá

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj novostavbu v Ded.Mládeže na klúč

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina Mládeže | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Dedine Mládeže. Typ

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

169,990 € 1545 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervované !Na predaj stavebný pozemok so starším domom na okraji N. Zámkov .

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 119 m²

Rezervované !Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj pozemok so starším rodinným d

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

83,000 € 697 €/m²

Tornaszentjakab - 3 izbový gazdovský dom, pôvodný stav

Reality Tornaszentjakab

Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentjakab | Tornaszentjakab

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci TORNASZENTJAKAB 3 izboý rodinný dom gazdovského typu.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornaszentjakab

16,000 € 160 €/m²

Chalúpa - chata - dom 35km od Košíc, Maďarsko obec Pányok

Reality Pányok

Rodinný dom | Maďarsko | Pányok | Hlavná

V ponuke nový dom - chalupu a to novostavba nízkoenergetického drevodomu. Jedná sa o lokalitu

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pányok

158,000 € 1317 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 221 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v meste Kolárovo. Rozloha domu je 135 m2,

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

119,990 € 543 €/m²

Ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | . | 70 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj chatu na Malom Ostrove pri obci Dedina Mládeže. Nehnut

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

44,990 € 643 €/m²

Obchodný priestor, sklad, výrobná dielňa 294 m2 (rampa s nájazdom)

Reality Košice-Sever

Skladový objekt | - | 294 m²

Na prenájom obchodno skladový priestor vo viacúčelovej hale o celkovej výmere 294 m2 v priemyse

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

2,399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Záhrada 451 m2 Myslava smer Nižný Klátov, časť Grúby

Reality Nižný Klátov

Záhrada | Grúby | 451 m²

Ponúkame na predaj svahovitú záhradu vo vyhľadávanej lokalite v katastrálnom území obce Nižný K

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

24,990 € 55 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Ponúkame na prenájom 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach v blízkosti centra mesta, pri S

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

5 izb. rodinný dom , Košice Krásna, 124m2, Košice IV

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | - | 125 m²

Ponúkame na prenájom nový 5 izb. RD v mestskej časti Košice Krásna. Ponuka nie je vhodná pre ub

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Košice-Krásna

2,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 3 izbový tehlový byt v Komárne .

Reality Komárno

3 izbový byt | . | 56.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 3 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 5

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Komárno

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodný - kancelársky priestor, suchý sklad 66 m2, poschodie

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Južná trieda | 66 m²

Na prenájom obchodný / administratívny priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 1000 €/m²

Kancelária v budove OMNIPOLIS na prenájom - 20,15 m2, ul. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predám 3 pozemky Nitra - Zobor -Šindolka. 600, 650, 650.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Ratnovce s krásnym pozemkom 1202m2

Reality Ratnovce

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj veľmi zachovalý 2-izbový rodinný dom v obci Ratnovce, len pár minút od Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

155,000 € 1033 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom - od 13 m2, Nevädzova ul..

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²

Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata - Nové Zámky - Zúgov

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 52 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 52 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom pozemku – 1000 m², Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači!

Reality Prešov

Komerčná zóna | Petrovianska 284 | 1,000 m²

Prenájom pozemku – 1.000 m² Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači! Ponúkame EXKLUZÍV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Prešov

2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie