RODIACA ZÁHRADA S MUROVANOU CHATOU, KOŠICE - ŠACA

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení peknú udržiavanú záhradu s murovanou záhra

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

47,990 € 1600 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodno-skladové priestory na Trstínskej ces

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI ŠIROKÉ

Reality Široké

Orná pôda | 1,360 m²

Ponúkame na predaj 2 veľké investičné pozemky s krásnym výhľadom v obci Široké nachádzajúcej sa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Široké

40 €/m2 40 €/m2

Prenájom zabehnutej prevádzky Záhradného centra, Snina

Reality Snina

Objekt pre obchod | - | 200 m²

LCF Real Vám ponúka na prenájom zariadené a vybavené priestory zabehnutej prevádzky Záhradného

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Snina

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom na Veľkom Ostrove.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

44,990 € 375 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 845 m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov Ponúkame na predaj výnimočný st

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

139,000 € 164 €/m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

38,400 € 83 €/m²

Priestranný 4-izbový byt • 2 balkóny • parkovanie • pokojná Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka | -

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi a pa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

159,000 € 1988 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Obchodný priestor s oknami na ulicu 50 m2 prízemie, ul. Kováčska

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

31,990 € 57 €/m²

ZĽAVA Dom pre veľké skupiny, ktorý zarába Mýto – Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5i chalet na slnečnom pozemku Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Krpáčovo | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na pokojnom mieste Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | - | 437 m²

Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

129,900 € 297 €/m²

4i dom po rekonštrukcii Bystrá Nízke Tatry

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 150 m²

Priestranný 4i dom sa nachádza na hranici Národného parku Nízke Tatry, v poslednej dedinke pod

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrá

247,000 € 1647 €/m²

Útulná 4i chata v lesnom prostredí Mýto p. Ďumbierom Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

Chata sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry pod najvyšším vrcholom Nízkych Tatier, p

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

349,000 € 2685 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný byt s garážou Rezidencia Romantika Trangoška

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 91.5 m²

Slnečný byt sa nachádza v areáli Rezidencia Romantika s luxusnými apartmánmi priamo na úpätí na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

320,000 € 3497 €/m²

Štýlová dvojapartmánová drevenica Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

405,000 € 1620 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkonom – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

121,000 € 1658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Szalonna - 6 izbový dvojgeneračný rodinný dom, výborný stav

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER vám ponúka tento 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 200m2, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Szalonna

54,900 € 275 €/m²

Kovácsvágás - 3 izbový rodinný dom, stodola pod lesom

Reality Kovácsvágás

Rodinný dom | Maďarsko | Kovácsvágás | Kovácsvágás

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Kovácsvágás túto nádhernú 3 izbovú chalupu, postavenú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kovácsvágás

39,500 € 198 €/m²

GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný 3 izbový dom

Reality Vizsoly

Rodinný dom | Maďarsko | Vizsoly | Vizsoly

Geminibroker ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom v obci Vizsoly. Kamenné a te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vizsoly

114,500 € 1145 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie