1-izbový byt (33,9m2)+záhradka (50m2) Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

1 izbový byt | - | 33.9 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (33,9m2) so

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

97,212 € 2868 €/m²

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Vrbové

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

170,000 € 1619 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dokonalý 4 izbový moderný rodinný dom Galanta- Mládežnícka štvrť EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Galanta

299,500 € 2641 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4i Novostavba stav hrubá stavba pozemok 583m² Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | U | 87 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj novostavbu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

135,000 € 1552 €/m²

Exkluzívne na predaj 4-izbový poschodový rodinný dom

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Salibská | 190 m²

SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj poschodový rodinný dom so 4 izb

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

168,000 € 884 €/m²

Pozemok s chalupou v obci Podkylava o výmere 8852m2.

Reality Podkylava

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 8,852 m²

SaleA - váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj chalupu s

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podkylava

150,000 € 17 €/m²

NOVÉ! Priestranný 1izbový byt na ulici J. Palárika

Reality Šaľa

1 izbový byt | J. Palárika | 36.45 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 1izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

89,000 € 2442 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

3 izbový veľký byt Šaľa-Veča s balkónom, špajzou a pivnicou

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne na predaj 3 izbový veľký byt o výmere 74 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

135,000 € 1824 €/m²

Pozemok v obci Banka - Piešťany o výmere 6617m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorská | 6,617 m²

SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj stavebný po

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

45 €/m2 45 €/m2

Chata v obci Drietoma - časť Liešna.

Reality Drietoma

Chalupa, rekreačný domček | Liešna | 900 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj chatu v obci Drietoma časť Liešna o celkove

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

1 € 0 €/m²

Stavebné pozemky v obci Trenčianske Mitice o výmere 550m2 a 540m2.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,090 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Trenčianske Miti

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

1 € 0 €/m²

Výborná investičná príležitosť

Reality Matúškovo

Priestor pre sklad | - | 1,936 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj komerčné a prevádzkové priestory v Matúškove

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Matúškovo

690,000 € 356 €/m²

Zaujímavá cena Exkluzívne 3izbový byt pri Priori 65m2 Výťah

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný, presvetlený 3-izbový byt a výťaho

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

157,900 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

V pôvodnom stave 4,5izbový byt v Žarnovici o výmere 78,5m2

Reality Žarnovica

4 izbový byt | Fraňa Krála | 78.5 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka 4-izbový byt na 2poschodi z 3, ideálne na kompletnú r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

125,000 € 1592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Galanta

Rodinný dom | Kajal | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Galanta

150,000 € 2586 €/m²

Pizzéria, zmrzlina na sídlisku- výborná lokalita na podnikanie

Reality Šaľa

Reštauračné priestory | Slnečná | 161.3 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na prenájom budovu priestory vhodné na prevádzku aleb

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok 1055 m² – Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,055 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Horné Hámre.

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

52,750 € 50 €/m²

3 izbový byt 74 m2 pôvodný stav v Šaľa-Veča na ul. Hollého

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj 3 izbový veľký byt o vým

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šaľa

109,999 € 1486 €/m²

Pozemok s krásnym výhľadom na mesto? ANO! Zlaté Moravce ul. Hájová EXKLUZÍVNE

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Hájová | 828 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj pozemok na stavbu rodinn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

76,380 € 92 €/m²

Pozemok o výmere 1267 m2 v extraviláne Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Iný poľnohosp. pozemok | Slnečná stráň | 1,267 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok označený ako trvalo trávnatý porast v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

8 €/m2 8 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 740m2 v obci Pitelová horná časť

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | - | 740 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka pozemok o výmere 740m2 ( rozmery pozemku cca 35m x 21m)v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

22,200 € 30 €/m²

Prenájom priestorov – Sládkovičovo, Košútska ulica

Reality Sládkovičovo

Priestor pre sklad | košútska | 1,424 m²

Prenájom skladových a obchodných priestorov – Sládkovičovo, Košútska ulica Ponúkame na prenáj

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Sládkovičovo

1,980 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

2,354 ha v Žehre: Architektonická výzva pod Dreveníkom s trvalým výhľadom

Reality Žehra

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Realitná kancelária Salea ponúka na predaj unikátny investičný celok – súbor 5 slnečných parcie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žehra

37 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)