Garsónka Hliny Vl

Reality Žilina

Garsónka | Bajzova | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

Kancelársky priestor výmere 32m2 v polyfunkčnej budove v širšom centre. V budove sa nachádza re

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária v polyfunkčnej budove širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 33 m²

Klimatizovaná kancelária na 9. poschodí v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove v blízkosti cen

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Chorvátsko- 2x Vila za top cenu len 30m od mora a pieskovej pláže

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj vilu s 2x apartmán v druhej rade len 30m od mora v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

750,000 € 2586 €/m²

2 izbový byt Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | Nábrežná | 58 m²

🏡 Novinka na trhu – 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Vrútkach. Stačí sa nasťahovať

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vrútky

139,900 € 2412 €/m²

Nadštandartný byt v rodinnom dome širšie centrum

Reality Žilina

5 a viac izbový byt | Framborská | 188 m²

Luxusný samostatný byt v rodinnom dome na prenájom Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenajmeme kancelárie od 15 m2 v Oščadnici

Reality Oščadnica

Kancelárie, administratívne priestory | I/11 | 436 m²

Prenajmeme administratívne priestory o výmere 436 m2 v administratívnej budove v samostatnom a

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Oščadnica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme halu v Žiline o výmere 497 m2

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Bytčická | 497 m²

Prenajmeme výrobno-skladové kancelárske priestory v areáli na Bytčickej ulici v Žiline. Celkov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

2,982 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Chorvátsko - Zariadený apartmán s výhľadom na more len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný apartmán na predaj na ostrove Vir v Chorvátsku Nachádza sa na prvom poschodí budovy s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3538 €/m²

PRENÁJOM 5izb DOG Friendly Hradská EXPISREAL

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hradská | 165 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 5-izbový rodinný dom v spoločnom dvore oddelený bránou na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory širšie centrum s parkovaním

Reality Žilina

Administratívny objekt | Dolné Rudiny | 31 m²

Kancelária na 5. poschodí v polyfunkčnej budove s vlastným parkoviskom s dostatočnou parkovacou

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

299 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor s parkovaním priemyselná zóna

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 111 m²

Kancelársky priestor na 4.NP v 4 - podlažnej budove v priemyselnej zóne s vlastným parkoviskom.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Skladovo-kancelársky objekt s rozlohou 606 m² v areáli Slovena

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Kysucká | 606.46 m²

Prevádzkový objekt s rozlohou 606,46 m² v areáli Slovena ponúka skladovú halu so svetlou výškou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

3,693 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Chorvátsko - Dom 2x apartmán len 250m od mora s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

265,000 € 1743 €/m²

Rodinný dom v kľudnej časti obce, 130 m2, Šahy, časť Tešmak, okr. Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šahy

39,900 € 333 €/m²

REZERVOVANÉ Exkluzívne 3izbový byt pri Priori 65m2 Výťah

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný, presvetlený 3-izbový byt a výťaho

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

157,900 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Projekt PARADAJS, Hlohovec 3izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

3 izbový byt | - | 60.4 m²

Rezidenčný projekt - bytový komplex PARADAJS tvorí sústavu 11 bytových domov, vyrastá pri vstu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

165,760 € 2744 €/m²

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa 1xparkovanie+záhrada 82m2 Piešťany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CHATA UPROSTRED LESA, POZEMOK 1782m2, ČADCA - BREHY

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | Brehy | 115 m²

Ak hľadáte chatu, kde vás ráno zobudí len šum lesa a večer si sadnete na balkón s výhľadom do t

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

109,990 € 956 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izb.+záhrada (200m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 96 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou a pozemkou (200m2), 4x izba + ku

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusné Zariadené 4i domy s unikátnym výhľadom , Alekšince

Reality Alekšince

Rodinný dom | Gecov | 98 m²

Moderné rodinné domy v tichej slepej ulici – Alekšince, ulica Gecovského Exkluzívny projekt mo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Alekšince

235,000 € 2398 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izbový byt (33,9m2)+záhradka (50m2) Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

1 izbový byt | - | 33.9 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (33,9m2) so

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

97,212 € 2868 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie