Výnimočný rodinný dom Závodie

Reality Žilina

Rodinný dom | Na Zápletí | 270 m²

V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

430,000 € 1593 €/m²

Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 82 m²

Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2732 €/m²

Stavebný pozemok Višňové Znížená cena!

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 4,637 m²

Slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite na začiatku obce s výbornou dostupnosťou do m

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Chorvátsko - Dom 2x apartmán len 250m od mora s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

265,000 € 1743 €/m²

3 - izbový byt v blízkosti centra

Reality Žilina

3 izbový byt | Revolučná | 60 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 60 m² v zateplenom bytovom dome s vý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garsónka Hliny Vl

Reality Žilina

Garsónka | Bajzova | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

Kancelársky priestor výmere 32m2 v polyfunkčnej budove v širšom centre. V budove sa nachádza re

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária v polyfunkčnej budove širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 33 m²

Klimatizovaná kancelária na 9. poschodí v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove v blízkosti cen

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

CHATA UPROSTRED LESA, POZEMOK 1782m2, ČADCA - BREHY

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | Brehy | 115 m²

Ak hľadáte chatu, kde vás ráno zobudí len šum lesa a večer si sadnete na balkón s výhľadom do t

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

109,990 € 956 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Rodinný dom v kľudnej časti obce, 130 m2, Šahy, časť Tešmak, okr. Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šahy

39,900 € 333 €/m²

Rodinný dom, pôvodný stav, 1 787m2, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Krmeš | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom postavený na pozemku 17

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

189,900 € 950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom! Kancelárske priestory, 18,22m2, Lichnerova, Senec

Reality Senec

Administratívny objekt | Lichnerová | 18.22 m²

Prenájom! SaleA reality, váš partner v realitách ponúka na prenájom kancelársky priestor o ro

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Senec

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok, 775m2, Stavebné povolenie, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Jána Smreka | 775 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok pre rod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

89,000 € 115 €/m²

LIETAVSKÁ SVINNÁ BABKOV - POZEMOK 1998m2 + MOBILNÝ DOM

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,998 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný rozľahlý pozemok o výmere 1998m2 +

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

155,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TURIE - INVESTIČNÝ POZEMOK PRE BUDÚCU VÝSTAVBU 4 RODINNÝCH DOMOV

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,836 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj INESTIČNÝ pozemok v obci TURIE o výmere od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Turie

90 €/m2 90 €/m2

Pozemok, 1058 m2, BONUS ďalšia parcela, Keť, okr. Levice

Reality Keť

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,058 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, Keť, okr. L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Keť

13,000 € 12 €/m²

Prenájom priestorov – Sládkovičovo, Košútska ulica

Reality Sládkovičovo

Priestor pre sklad | košútska | 1,424 m²

Prenájom skladových a obchodných priestorov – Sládkovičovo, Košútska ulica Ponúkame na prenáj

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Sládkovičovo

1,980 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

2,354 ha v Žehre: Architektonická výzva pod Dreveníkom s trvalým výhľadom

Reality Žehra

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Realitná kancelária Salea ponúka na predaj unikátny investičný celok – súbor 5 slnečných parcie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žehra

37 €/m2

Bývalé potraviny s dušou v srdci Ľuboriečky – priestor pre vaše sny!

Reality Ľuboriečka

Rodinný dom | - | 500 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len „tuctový dom“, ale ponúka nekonečné možnosti? SaleA – Vá

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ľuboriečka

35,000 € 70 €/m²

TEPLIČKA NAD VÁHOM-CHATA 4x5m s POZEMKOM 304m2-TOP LOKALITA

Reality Teplička nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Nivy | 304 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s pozemok o výmere 304m2 n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička nad Váhom

53,000 € 174 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Dedinka, okr. Nové Zámky

Reality Dedinka

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj Rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dedinka

68,990 € 575 €/m²

Útulný 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, Šarovce, okr. Levice

Reality Šarovce

3 izbový byt | - | 71 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, špajza, Šarovce,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šarovce

48,990 € 690 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie