Skladová hala v logistickom parku – Galanta, Gáň na prenájom

Reality Galanta

Skladový objekt | - | 6,638 m²

Na prenájom skladová hala triedy A v logistickom parku – Galanta, Gáň Ponúkame Vám na prenájom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

Cena dohodou

Prenájom 3 izbový byt v centre

Reality Martin

3 izbový byt | - | 69 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej lokalite v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Martin

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: záhrada 720 m2 s chatkou, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 347 €/m²

Pozemok na predaj Bystrička

Reality Bystrička

Iný poľnohosp. pozemok | - | 5,999 m²

Ponúkame na predaj 3 pozemky v blízkom okolí podhorskej obce Bystrička orná pôda. Nehnuteľnosti

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bystrička

15 €/m2 15 €/m2

Klimatizovaný 1i byt s balkónom, novostavba 2022, predzáhradka, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Staré Grunty 40 | 35.09 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe z r. 2022, pre

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom moderného 3-izbového bytu s balkónom v projekte Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STAVEBNÉ PARCELY na výstavbu rodinných domov, LOPEJ

Reality Podbrezová

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok pre výstavbu 3 - 4 rodinných domov, ktorý sa nachádza v kat

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

39 €/m2 39 €/m2

Rekreačný pozemok Horná Lehota - Tále

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | Tále | 520 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Hornej Lehote - Tál

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

16,000 € 31 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, čiastočne zariadený 1 izbový byt v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, čiastočne zariadený 1 izbový byt v Nových Zámkoch! . Plocha: úž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

100 €/deň 2 €/deň/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Znížená cena! Ponúkame Vám na prenájom zariadený, veľký 1 izbový byt s 2 balkónmi vo vyhľadávanej lokalite v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 40 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na prenájom zariadený, veľký 1 izbový byt s 2 balkónmi vo vyhľadávan

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkam na prenájom krásnu, kompletne prerobenú garsónku v meste Nové Zámky.

Reality Nové Zámky

Garsónka | - | 20 m²

Ponúkam na prenájom krásnu, kompletne prerobenú garsónku v meste Nové Zámky. Výmera bytu: 20m2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Rodinný dom Bôrik Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | Bôrik | 315 m²

Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

721,000 € 2289 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmán s výhľadom na more len 150m od mora už len jeden v ponuke

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

399,000 € 4694 €/m²

Výnimočný rodinný dom Závodie

Reality Žilina

Rodinný dom | Na Zápletí | 270 m²

V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žilina

430,000 € 1593 €/m²

Prémiový 3-izbový byt na Bulvári | vysoký štandard

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 67 m²

Ponúkame na prenájom naozaj krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. Byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 82 m²

Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2732 €/m²

Stavebný pozemok Višňové Znížená cena!

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 4,637 m²

Slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite na začiatku obce s výbornou dostupnosťou do m

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

3 - izbový byt v blízkosti centra

Reality Žilina

3 izbový byt | Revolučná | 60 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 60 m² v zateplenom bytovom dome s vý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garsónka Hliny Vl

Reality Žilina

Garsónka | Bajzova | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor širšie centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

Kancelársky priestor výmere 32m2 v polyfunkčnej budove v širšom centre. V budove sa nachádza re

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

320 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária v polyfunkčnej budove širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | - | 33 m²

Klimatizovaná kancelária na 9. poschodí v zrekonštruovanej polyfunkčnej budove v blízkosti cen

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Chorvátsko- 2x Vila za top cenu len 30m od mora a pieskovej pláže

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj vilu s 2x apartmán v druhej rade len 30m od mora v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

750,000 € 2586 €/m²

2 izbový byt Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | Nábrežná | 58 m²

🏡 Novinka na trhu – 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Vrútkach. Stačí sa nasťahovať

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vrútky

139,900 € 2412 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie