Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

Veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt s garážovým miestom

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt na ulici Nová Ves v Dunajskej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Vojňany 1656 m2.

Reality Vojňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,656 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vojňany ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 1656 m2 a rozmeroch

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vojňany

79,000 € 48 €/m²

3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mezonet, 140 m2, tehla, (3.p) Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

Pozemok, 560 m2, Košice – Sever, Kalvária, Zvolenská ulica

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Zvolenská | 560 m²

Ponúkame na predaj DVA POZEMKY vo vyhľadávanej lokalite NA KALVÁRII, mestská časť Košice – Seve

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

65,000 € 116 €/m²

BYT NA FLORIÁNSKEJ: PANORÁMA MESTA A SMART INVESTÍCIA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 42 m²

Predstavte si rannú kávu na slnečnej, 6-metrovej lodžii, kde sa pred Vami otvára panoráma mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,990 € 4524 €/m²

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

Chorvátsko, pekný 3 izbový apartmán 120 metrov od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2424 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

TOP ponuka: predaj stavebného pozemku priamo pri vstupe na kúpalisko Veľký Meder 3850 m2

Reality Veľký Meder

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri Prameni | 3,850 m²

TOP PONUKA - STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO PRI VSTUPE NA KÚPALISKO THERMAL CORVINUS VO VEĽKOM MEDERI

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

1,360,000 € 353 €/m²

Prenájom obchodného priestoru 80 m2 a 200 m2 novostavba pri novej predajni CBA Špačince smer od Trnavy

Reality Špačince

Obchodné priestory | - | 80 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom obchodné priestory vo výmere 80 m2 a 200

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Špačince

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Na predaj dva investičné pozemky v obci Oščadnica, Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 2,147 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Oščad

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

20,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica

Reality Gyňov

Rodinný dom | 350 m²

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica Ponúkame na predaj veľký trojpodlažný

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Gyňov

430,000 € 1229 €/m²

Nová cena..Na predaj pekný veľký slnečný pozemok

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | Zaježová | 10,684 m²

Na predaj pekný veľký slnečný pozemok v peknom prostredí v Zaježovej /v blízkosti Pliešoviec re

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

60,000 € 6 €/m²

PREDANÝ - DOM, KDE SA ZMESTÍ CELÁ RODINA AJ VAŠE SNY - SVINICA

Reality Svinica

Rodinný dom | - | 180 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinica

262,000 € 1517 €/m²

PRENÁJOM - PRESTÍŽNE KANCELÁRIE NA 28. POSCHODÍ NIVY TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 26 m²

Hľadáte moderné a prestížne, no zároveň praktické a reprezentatívne kancelárske priestory v srd

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,282 €/mesiac 126 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok s výmerou 1032 m2 v obci Raková, Čadca

Reality Raková

Orná pôda | Raková | 1,032 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok v osobnom vlastníctve v obci Raková, časť

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Raková

22 €/m2 22 €/m2

1,5 až 2-izbový byt, Užhorodská ulica, 42 m2, po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Ponúkame exkluzívne bývanie v Limbachu: Rodinný dom s výhľadom - v blízkosti lesa a vinohradov

Reality Limbach

Rodinný dom | Silvánska | 198 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť na nadčasové bývanie v novej rezidenčnej lokalite Machergut

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Limbach

455,000 € 2538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie