Bývanie v úspešnom projekte – Rajka Park III, ponuka 3 izbový byt s predzahrádkou

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Predstavujeme vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Rajka Park III. Ponúkame na pre

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rajka

175,200 € 2695 €/m²

Na predaj exkluzívny 7-izbový trojpodlažný rodinný dom s wellness a bazénom – Blažov / Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | - | 550 m²

Hľadáte výnimočné bývanie s atmosférou súkromného rezortu? Predstavujeme vám exkluzívny 7-izbov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,900 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný rodinný dom so zimnou záhradou a upraveným pozemkom

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Rajka vám ponúkame na predaj tehlový, zateplený rodinný

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

175,000 € 1750 €/m²

3-izbový byt Zvolen | 81 m², balkón, dve komory, zariadený

Reality Zvolen

3 izbový byt | - | 83 m²

3-izbový byt 81 m² pri centre Zvolena | komplet zariadený, 2x komora, balkón ID 547 Igo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

173,998 € 2096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3+1 tehlový byt 82m2 s balkónom pri BB

Reality Harmanec

3 izbový byt | - | 82 m²

Veľký 3+1 byt Harmanec | viac priestoru za menej peňazí. Byt Harmanec pri Banskej Bystrici

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Harmanec

118,500 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,870 € 2832 €/m²

Exkluzívne SP v Rezidencii so vstupom priamo do jazera

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne stavebne pozemky v Green Rezidencii v Hrubej Borši pri Senci, kto

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

250 €/m2 250 €/m2

PREDAJ 2-izbových BYTOV - BAŤOVE REZIDENCIE SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | Jilemníckého | 53.5 m²

BAŤOVE REZIDENCIE – SKOLAUDOVANÉ BYTY NA PREDAJ V MESTE SVIT Hľadáte nové bývanie v tichom, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Svit

143,964 € 2999 €/m²

AV Reality | 3 izbový byt kompletná rekonštrukcia - KEŽMAROK, Južná ul.

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Južná | 72 m²

AV Reality ponúka na predaj priestranný, dispozične upravený a kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

Cena dohodou

Prenájom | Svetlý 2-izbový byt | Balkón | Arboreum | Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 69 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 62 m² v obľúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj | 2 stavebné pozemky s povolením na IBV, Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu nachádzajúce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

83 €

PREDAJ: Jedinečný stavebný pozemok Nitra-Zobor;936m2;Cena v RK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Hostinec v centre obce Černík, možnosť prerobenia na RD

Reality Černík

Objekt pre obchod | 180 m²

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Černík

91,000 € 506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

360° 3D prehliadka, 3 izbový, Harmanecká ulica, tehlový dom, balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Harmanecká | 75.57 m²

Predstavujeme vám zaujímavú príležitosť stať sa majiteľom praktického trojizbového bytu, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3295 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | - | 61.91 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Plocha: úžit

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu chaty Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 300 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

72,000 € 240 €/m²

Predaj | Viac-izbový rodinný dom s nadstavbou, Bystrička

Reality Bystrička

Rodinný dom | - | 160 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrička

215,900 € 1349 €/m²

EXKLUZÍVNE | LUXUSNÁ VILA S TERASAMI A VÝHĽADOM

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 500 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočnú luxusnú vilu, ktorá predstavuje vrchol moderného

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

157,000 € 2907 €/m²

Na predaj 2-izbový byt pre seniorov

Reality Dolný Chotár

2 izbový byt | Dolný Chotár | 50 m²

Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Chotár

63,000 € 1260 €/m²

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

NA PREDAJ štýlový byt s loggiou v centre mesta - Novostavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 45 m²

Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 5111 €/m²

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

279,990 € 3500 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 63 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.47 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,800 € 2691 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23064)
Upresniť hľadanie