Chorvátsko! Len u Nás v ponuke KAMENNÝ DOM S BAZÉNOM LEN 300M OD MORA – PRIVLAKA

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

KAMENNÝ DOM S BAZÉNOM LEN 300M OD MORA – PRIVLAKA Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlo

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

870,000 € 1832 €/m²

ŽILINA CENTRUM- EXKLUZÍVNY 3i BYT (107 m2) + GARÁŽ + POZEMOK

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 110 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardne zariadený 3-iz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,500 € 3268 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Čiastočne zrekonštruovaný 4izbový RD v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 150 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

159,900 € 1066 €/m²

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v meste Vrbové o výmere 2944m2.

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 2,944 m²

SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľmi pekný

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

280,000 € 95 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

Rodinný dom (5-izbový)+garáž+1x parking Komenského Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 119 m²

Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2647 €/m²

Prenájom | 1-izbový byt v centre mesta, plne zariadený

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Stred | 37 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt o výmere 37m2 situovaný priamo v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

prenájom | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Kaštielom | 45 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Vá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | 1. Mája | 68 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Centre – ul. 1. Mája. Bytový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Snina

113,000 € 1662 €/m²

Na predaj odstúpenie gastro prevádzky, Štefánikova - Poprad

Reality Poprad

Reštaurácia | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na odstúpenie kompletne zariadenú a zabehnutú gastro prevád

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

PRENÁJOM 2 - IZBOVÝ BYT | TRENČÍN | SARATOVSKÁ | 42 m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Saratovská | 42 m²

🔥 NA PRENÁJOM – 2 - izbový byt | 42 m² | Trenčín Ponúkame na prenájom 2 - izbový byt nachádzaj

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

620 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt Nová Tehelňa, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nová Tehelňa | 90 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom: Nebytový priestor vhodný pre služby, obchod, kanceláriu

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Trnavská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor č. OV2 o veľkosti 50 m2, lokalita: Pezinok, Trnavská

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž v bytovom dome, Tomášiková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova 10 | 20 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú garáž s automaticky otvárateľnou bránou v podzemnej garáži byto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

✨ NEWDAY | NA PRENÁJOM – garsónka s lodžiou a pivnicou | Lavičková ul. Trenčín – Juh | 29 m2

Reality Trenčín

Garsónka | Lavičková | 29 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom garsónku s lodžiou na Lavičkovej ulici v Trenčíne, v obľú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | Južná trieda | 1,500 m²

Podnikajte v Košiciach na Južnej triede. Ak nepotrebujete k podnikaniu ruch centra, ústranie Ju

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

Cena dohodou

REZERVOVANÝ -Predaj 5 izbovej novostavby domu v obci Bartošovce

Reality Bartošovce

Rodinný dom | - | 133 m²

REZERVOVANÝ Pozor, táto inzercia môže spôsobiť nečakanú túžbu presťahovať sa do malebnej obce B

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bartošovce

299,000 € 2248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

stavebný pozemok Blažice

Reality Blažice

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

pripravujeme do ponuky stavebný pozemok v obci Blažice v zastavanej časti obce inžinierské s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blažice

70 €/m2

Veľkorysý pozemok so záhradnou chatkou v obci Ubľa

Reality Ubľa

Chalupa, rekreačný domček | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý pozemok v malebnej obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ubľa

43,000 € 956 €/m²

Slnečný 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 63.85 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie