obec Bystré – pekný, rovinatý pozemok s hospodárskou budovou, 872m2

Reality Bystré

Pozemok pre rodinné domy | Topolová | 872 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok určený na budúcu výstavbu rodinného domu v pok

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bystré

55,000 € 63 €/m²

Orná pôda pri hlavnej ceste 15.559 m2, Košolná

Reality Košolná

Orná pôda | 15,559 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 15 559 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košolná

2 €/m2 2 €/m2

Na predaj: Unikátny goticko-renesančný dom v centre Levoče! FOR SALE: scroll down for english text

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 3,012 m²

Exkluzívne v ponuke Kataríny Gilbertson / Centrum Real Predstavujeme vám jedinečnú investičnú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Levoča

Info v RK

AARK: Tiny House – mobilná drevostavba, vhodná na každý pozemok

Reality Bratislava

Mobilný dom | Nezadaná | 29 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk Hľadáte bývanie,

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava

42,000 € 1448 €/m²

Orná pôda 829 m2, Pochabany

Reality Pochabany

Orná pôda | Nezadaná | 829 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 829 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v k

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pochabany

4,900 € 6 €/m²

Stavebný pozemok na Myjavských kopaniciach, Vrbovce

Reality Vrbovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,417 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1417 m², situovaný v nádhernom prírodnom prostred

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vrbovce

29,000 € 20 €/m²

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

AARK: Lukratívny pozemok s rozlohou 6.189 m², Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Komerčná zóna | Johna Dopyeru | 6,189 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

ODSTUPENIE, GASTRO PREVADZKA - KAVIAREN, 16 ROCNA HISTORIA

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | Obchodne centrum | 134 m²

ALMA Reality Vam ponuka na predaj / odstupenie gastro prevadzku - kaviaren. Prvedzka sa nachadz

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

157,000 € 2907 €/m²

AV Reality | 3 izbový byt kompletná rekonštrukcia - KEŽMAROK, Južná ul.

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Južná | 72 m²

AV Reality ponúka na predaj priestranný, dispozične upravený a kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

Cena dohodou

Prenájom | Svetlý 2-izbový byt | Balkón | Arboreum | Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 69 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 62 m² v obľúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj | 2 stavebné pozemky s povolením na IBV, Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu nachádzajúce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

83 €

360° 3D prehliadka, 3 izbový, Harmanecká ulica, tehlový dom, balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Harmanecká | 75.57 m²

Predstavujeme vám zaujímavú príležitosť stať sa majiteľom praktického trojizbového bytu, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3295 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Viac-izbový rodinný dom s nadstavbou, Bystrička

Reality Bystrička

Rodinný dom | - | 160 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrička

215,900 € 1349 €/m²

EXKLUZÍVNE | LUXUSNÁ VILA S TERASAMI A VÝHĽADOM

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 500 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočnú luxusnú vilu, ktorá predstavuje vrchol moderného

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šamorín

279,990 € 3500 €/m²

Na predaj 2-izbový byt pre seniorov

Reality Dolný Chotár

2 izbový byt | Dolný Chotár | 50 m²

Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Chotár

63,000 € 1260 €/m²

Prenájom kancelárie v centre Rovinky

Reality Rovinka

Administratívny objekt | - | 10 m²

Ponúkam na prenájom kanceláriu v centre Rovinky. Kancelária má 10m2 a je plne zariadená. V spol

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Rovinka

150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 63 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.47 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,800 € 2691 €/m²

Pozemok 1000+ m² Sliač | Ticho, súkromie, skvelá cena

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Stavebný pozemok 1000 m² Sliač | Pod 120 €/m² + súkromie Niektoré pozemky kupujete

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

148,500 € 124 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ štýlový byt s loggiou v centre mesta - Novostavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 45 m²

Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 5111 €/m²

Veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt s garážovým miestom

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt na ulici Nová Ves v Dunajskej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie