Prenájom | reprezentatívne kancelárke priestory v centre

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Nálepkova | 146.82 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranné a reprezentatívne kancelárske priestory v cen

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - AARK: 5 izbový rodinný dom s atmosférou domova, Jánošíkova, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Jánošíkova | 135.43 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk V zastúpení klien

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

319,000 € 2355 €/m²

Predaj | Rekreačný pozemok v Strážove

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 2,310 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v k.ú. Strážov, Žilina ideálny na výstavbu malej ch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

48,900 € 21 €/m²

Predaj | investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Orná pôda | Snežnica | 850 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v obci Snežnica s rozlohou 850 m². Tento

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

31,900 € 38 €/m²

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | 1. Mája | 68 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Centre – ul. 1. Mája. Bytový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Snina

113,000 € 1662 €/m²

PRENÁJOM 2 - IZBOVÝ BYT | TRENČÍN | SARATOVSKÁ | 42 m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Saratovská | 42 m²

🔥 NA PRENÁJOM – 2 - izbový byt | 42 m² | Trenčín Ponúkame na prenájom 2 - izbový byt nachádzaj

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

620 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Pekná chata v Trnave pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Chalupa, rekreačný domček | - | 66 m²

Predstavujeme Vám peknú, príjemnú chatu v záhradkárskej oblasti Trnava pri Laborci - miesto, kd

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava pri Laborci

64,500 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chata s pozemkom 380 m2, Ilava-Lašteky

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | Lašteky | 16 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku situovanú v pokojnej lokalite Ilava – Lašteky, ideálnu na o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

33,000 € 2063 €/m²

Veľkorysý pozemok v obci Ubľa

Reality Ubľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,989 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok v obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinného dom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ubľa

43,000 € 14 €/m²

NA PREDAJ - 3-izbový byt priamo v meste Levoča.

Reality Levoča

3 izbový byt | Francisciho | 72 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v meste Levoča. Byt v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levoča

Cena dohodou

Na prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 70.63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt je vhod

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - 3-izb byt 88m2 s vlastnou záhradkou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Precenicco

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

Prenájom | 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PB

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Lánska | 36 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej loka

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

3izb.murovaná chata pri jazere, 21ár.pozemok, Bukovec

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 3 izbovú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

220,000 € 2200 €/m²

Lukratívne priestory pre Vaše podnikanie: SISI Gardens

Reality Púchov

Objekt pre obchod | Púchovská cesta | 941 m²

NA PRENÁJOM I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na prenájom lukratívne priestory s výb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - Polyfunkčná budova Farná okr. Levice

Reality Farná

Polyfunkčný objekt | - | 544 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s pozemkom v obci Farná okres

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Farná

320,700 € 590 €/m²

Chatka s veľkou záhradou o výmere 1556 m2 v Púchove

Reality Púchov

Chalupa, rekreačný domček | Samoty | 40 m²

NA PREDAJ | Záhrada s chatkou v atraktívnej lokalite Púchov – Samoty. Realitná kancelária ZARA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Púchov

86,000 € 2150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

✨ NEWDAY | NA PRENÁJOM – garsónka s lodžiou a pivnicou | Lavičková ul. Trenčín – Juh | 29 m2

Reality Trenčín

Garsónka | Lavičková | 29 m²

NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom garsónku s lodžiou na Lavičkovej ulici v Trenčíne, v obľú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM spevnená plocha na Južnej triede

Reality Košice-Juh

Priemyselná zóna | Južná trieda | 1,500 m²

Podnikajte v Košiciach na Južnej triede. Ak nepotrebujete k podnikaniu ruch centra, ústranie Ju

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Juh

Cena dohodou

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

5-izbový rodinný dom v obci Ňárad

Reality Ňárad

Rodinný dom | Ňárad | 220 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ňárad

169,000 € 768 €/m²

🔥 TOP PRIESTORY NA PODNIKANIE V SRDCI POPRADU – OD PRIOR 🔥

Reality Poprad

Obchodné priestory | ul. 1. mája | 342 m²

Hľadáte miesto, kde vaše podnikanie okamžite získa pozornosť a zákazníkov? Práve ste ho našli.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2- izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

138,000 € 2379 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie